Farmerama'da Karnaval Etkinliği Başlıyor!

Farmerama'da Karnaval Etkinliği Başlıyor!

Şule karnavala katılmak istiyor, ona yardım etmelisin..


Online çiftlik oyunu Farmerama'da BAHAMARAMA‘nın Tropikale Karnavalı yakında başlıyor ve Şule mutlaka karnavala katılmak istiyor. Yeni karnaval etkinliğinde ona yardım et! 
Farmerama Oynamak İçin Tıklayın 


Sonunda FARMERAMA’da da karnaval sezonu başladı. Şule bavullarını topladı ve 23-28 Şubat tarihleri arasında çılgın “Tropikale Karnavalı”nın yapılacağı BAHAMARAMA’ya doğru yola koyuldu bile. 

Nerede güzel bir kutlama varsa, Şule oraya doğru çoktan yola çıkmıştır! Zamanlama bundan daha iyi olamazdı, çünkü ada ünlü Tropikale Karnavalı’na hazırlanıyor. Şule’nin daha önce hiç şahit olmadığı bir renk cümbüşü, yaratıcılık ve çoşku. Gösterişli kostümlerin ve oynak ritimlerin ortasında kalan cesur pilot da eğlenceye katılmak ve büyük geçit töreninde yürümek istiyor. Ama her şeyin bir sırası var: Önce kendi gösterişli kostümüne kavuşmalı. 

Kalçalarını salla ve  23-28 Şubat tarihleri arasında çiftlikte dans ederek Şule’ye tropiklerin en renkli ve meyveli kostümüne sahip olması için yardım et. Şule Tropikale Karnavalı’nda rengarenk tüylerini sallarken tüm gözler onun üzerinde olacak! 
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS