GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı İstanbul'da

A A

04.12.2015 - 12:35 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Cnnturk.com

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin en geniş kapsamlı dijital oyun etkinliklerinden birisi olan GameX, oyun endüstrisinin uluslararası lider şirketlerinin katılımıyla 17-20 Aralık 2015 tarih aralığında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde yapılacak. Fuara girmek için giriş kodları online davetiye sistemiyle ücretsiz olarak dağıtılacak.

GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı İstanbul'da

Türkiye’nin genç nüfusu ve bölgenin oyun endüstrisinin gelişimi GameX’i ve İstanbul’u, yerli ve yabancı oyun şirketlerinin buluşma noktası haline getirdi.

GameX, kendilerini ve hizmetlerini uluslararası çevrelere tanıtmak, karşılıklı fikir alışverişinden faydalanmak ve uluslararası pazarda girişim ve geliştirme fırsatları bulmak isteyen katılımcılar için ideal bir çözüm olarak görülebilir.

En çok dikkat çeken GIF animasyonları

Bu etkinlik, Uluslararası Compex Bilgisayar Fuarı ve GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nın düzenleyicisi olan, 33 yıllık tecrübeye sahip Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık A.Ş tarafından organize edilmekte.

Belirlenen kategoriler için, oyuncular adaylarını GameX'e sunacak. Adaylar incelendikten sonra ödül kategorilerinde yarışacak isimler belirlenecek. Belirlenen isimler tekrar oyunculara sunulacak ve en çok oy alan isimler GameX 2015 ödüllerinin sahibi olacak.