Hearthstone'a Yeni Bir Eklenti Geliyor!

Hearthstone'a Yeni Bir Eklenti Geliyor!

Blizzard resmi açıklamayı gerçekleştirdi.


Strateji oyunu Hearthstone için yeni bir eklenti duyurusu geldi! 


Yapımcı Blizzard, Heartstone: Heroes of Warcraft'ın yeni eklenti paketini gün yüzüne çıkardı. Yapılan açıklamalara göre yeni eklenti paketinin ismi The Grand Tournament olacak ve oyuna yepyeni içerikler getirecek.


 


World of Warcaraft'ın Argent Tournament güncellemesini baz alacak olan The Grand Tournament, oyuna yepyeni etkileşimlere gebe yeni bir oyun tahtası dahil edecek. Bunun yanı sıra Skycap'ın Kragg adında yeni bir efsanevi kart ve Hunters için Lock and Load isimli yepyeni bir büyü oyuna gelecek. Kart oyunu Heartstone'un ilk efsanevi büyüsü olan Lock and Load, elinize rastgele bir hunter kartı gelmesini sağlıyor. Eklenti paketinin getirdikleri yenilikler arasında "hero power'ınızı" bir mana kristaline düşüren Maiden of the Lake isimli yeni bir minion, bir elde karşılayabildiğiniz kadar hero power kullanmanıza olanak sağlayan Coldarra Drake, Frost Giant isimli yeni bir dev gibi içerikler bulunuyor. 


 


The Grand Tournament, toplamda 130 yeni kartı Heartstone oyuncularıyla buluşturacak. Önümüzdeki hafta ön siparişe açılacak olan bu eklenti paketi çıkışını önümüzdeki ay yapacak. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS