Modern Combat 5: Blackout'un Yeni Görüntüleri!

Modern Combat 5: Blackout'un Yeni Görüntüleri!

Beklenen oyundan yeni görüntüler geldi..


Modern Combat 5: Blackout ne zaman çıkıyor? 


Sevilen mobil savaş oyunları arasında yer alan FPS oyun türü Modern Combat serisinin yeni oyunu, bilmiş olduğunuz gibi Modern Combat 5: Blackout adıyla çıkışını gerçekleştirecek.


 


Oyunun yapımcısı Gameloft, Modern Combat 5: Blackout savaş oyununda kullanılan görüntü teknolojisini yayınlamış olduğu gif görselleriyle gözler önüne serdi. Mobil oyunlarda görmeye alışık olmadığımız SSAO teknolojisi, yeni oyun Modern Combat 5: Blackout içerisinde yer alan nesnelerin daha derin görünmesini sağlamaktadır. Mobil oyun tutkunları için yayınlanmış olan GIF görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 


 


Modern Combat 5: Blackout nasıl bir oyun? 


Yakından takip edenlerin bildiği üzere savaş oyunu Modern Combat 5: Blackout, serinin diğer oyunları gibi tek ve çok oyunculu modlara sahip olacak. Fakat, Modern Combat 5: Blackout oyunundaki tek ve çoklu oyunculu modlar arasındaki bağ, serinin diğer oyunlarından biraz daha farklı olacak. 


 


Yapımcı Gameloft'un paylaşmış olduğu detaylara göre, Modern Combat 5: Blackout yepyeni bir ilerleme sistemiyle oyuncularının karşısına çıkacak. Bu yeni sistem sayesinde, karakter gelişimi modlar arasında paylaşılabilecek. Bu da demek oluyor ki, tek oyunculu modu bitirip çok oyunculu moda geçiş yapmaya karar veren bir oyuncu, oyun karakterini ve açmış olduğu silahları yeniden geliştirmek zorunda kalmayacak. Aynı durum, öncelikli olarak çok oyunculu modu oynamayı tercih eden oyuncular için de geçerli olacak. 


 


Tüm bu oyun detaylarının yanı sıra, yeni savaş oyunundaki 4 farklı asker sınıfının yer edineceğini açıklayan Gameloft firması, bu sınıflar hakkında da bazı ipuçları paylaştı. Konusu geçen bu sınıflar Heavy, Assault, Sniper ve Recon olarak adlandırılmaktadır. Bu sınıflardan kısaca bahsetmemiz gerekirse, saldırı tüfekleri ve tabancalarla donatılmış olan Assault, orta menzilli mücadelelerde etkili bir sınıf olarak karşımıza çıkmaktadır. Assault gibi orta menzilde etkili olan Heavy sınıfı, av tüfeği ve RPG gibi oyun silahları sayesinde mücadelenin güçlü sınıflarından olarak gösteriliyor. Heavy ve Assault sınıfının aksine yakın mücadelelerde etkili oln Recon sınıfı, hıza oldukça önem veren oyunculara hitap etmektedir. Bu sınıf tabanca ve yarı otomatik tüfekler ile donatılıyor. Sniper sınıfı ise, uzun menzilli tüfekler ve tabancalar ile donatılıyor. 


 
 
 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS