PlayStation 5 ne zaman çıkacak? Playstation 5 fiyatları! Playstation 5 Türkiye!

PlayStation 5 ne zaman çıkacak? Playstation 5 fiyatları! Playstation 5 Türkiye!

PlayStation 5 ne zaman çıkacak? Playstation 5 fiyatları! Playstation 5 Türkiye!

Oyunseverlere müjdeli haber geldi! PlayStation 5'in çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu. Birçok oyunsever PlayStation 5 ile ilgili bilgileri merak ediyor. PlayStation 5'in fiyatları hakkında bilgiler haberimizde!

PlayStation 5 ile ilgili merak ediliyor. PlayStation 5'in çıkış tarihi nihayet belli oldu. Yapılan açıklamada hem tarih hem de fiyat tüm oyunseverlere duyuruldu. Peki ama PlayStation 5 ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak?

PlayStation 5 ne zaman çıkacak?

PlayStation 5'in çıkış tarihi belli oldu. PlayStation 5, 19 Kasım tarihinde çıkacak. 19 Kasım tarihinde tüm dünyada satışa sunulacak olan PlayStation 5, ilk olarak Amerika ve Japonya'da kullanılacak. Amerika ve Japonya'da ise 12 Kasım'da çıkacak.

PlayStation 5 fiyatı ne kadar?

PlayStation 5 19 Kasım'da dünyada satışa çıkacak. PlayStation 5'in fiyatı şimdilik 499 dolar olarak belirlendi. 5 Dijital Edition ise 399 olarak açıklandı. 

PlayStation 5 özellikleri

Yıldırım Hızı
PlayStation konsolunun neler yapabileceğini baştan yazan özel CPU'nun, GPU'nun ve Entegre Giriş/Çıkış özellikli SSD'nin gücünden faydalanın.

Ultra Yüksek Hızlı SSD
Konsolunuzdaki PS5™ oyunlarının neredeyse anında yüklenme hızıyla oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

Entegre Giriş/Çıkış
PS5™ konsol sistemlerinin özel entegrasyonu, içerik üreticilerinin verileri SSD'den çok yüksek hızlarda almalarını sağlayarak oyunları daha önce mümkün olmayan yöntemlerle tasarlamalarına olanak tanır.

Nefes Kesen Etkileyicilik
Dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteğiyle daha derin bir oyun deneyimini keşfedin.

Muhteşem Oyunlar
İnanılmaz grafiklere hayran kalın ve yeni PS5™ özelliklerini deneyimleyin.

Işın İzleme
Desteklenen PS5™ oyunlarında, ışınların tek tek simüle edildiği ve gerçeğinden ayırt edilemeyen gölgelerin ve yansımaların oluşturulduğu yepyeni bir gerçekçilik seviyesini keşfedin.

4K TV Oyun Deneyimi
En sevdiğiniz PS5™ oyunlarını göz alıcı 4K TV'nizde oynayın. 120 Hz çıkış ile 120 fps'ye kadar 4K özellikli ekranlar için 120 Hz çıkış desteğiyle, uyumlu oyunlarda 120 fps'ye kadar yüksek çerçeve hızında pürüzsüz ve akıcı oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

HDR Teknolojisi
HDR TV ile, desteklenen PS5™ oyunları inanılmaz derecede canlı ve gerçekçi renkler sunar.

8K Çıkış
PS5™ konsolları 8K Çıkışı destekler, böylelikle oyunlarınızı 4320p çözünürlüklü ekranınızda oynayabilirsiniz.