Rise of Tomb Raider'ın Yeni Görüntüleri!

Rise of Tomb Raider'ın Yeni Görüntüleri!

Rise of Tomb Raider ne zaman çıkıyor?


Yeni Tomb Raider oyunu Rise of Tomb Raider için sanatsal tasarımlar yayınlandı!  Rise of Tomb Raider çıkış tarihi belli oldu mu? 


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Tomb Raider oyununun yeni serisi Rise of the Tomb Raider için GameInformer'da yeni görseller yayınlandı.


 


Yeni Tomb Raider oyunu için yayınlanan bu görüntüler, sanatsal çalışmalara ait. Bu sanatsal çalışmaların önemi ise mekan ve atmosferin yaratılmasında kaynak nesne olmaları. Oyun geliştiricileri yapılan bu çalışmalardan yola çıkaran tasarımlarını oluşturuyorlar. Hatta Tomb Raider oyunu içerisindeki ışıklandırmalar da bu tasarımlar göz önünde bulundurularak hazırlanıyormuş. Doğa'nın, karakterimiz dışında Rise of the Tomb Raider oyunundaki ikinci önemli karakter olduğunu açıklayan geliştiriciler, oldukça etkileyici görsel tasarımlara imza atmışlar. Yeni Tomb Raider oyunu için yayınlanan yeni görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için geliştirilen oyunun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı.


 
 
 
 
 
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS