Bitiyor mu? 'Kadın dizisi final yapacak' iddiasına açıklık getirildi

  1. Ajanda
Bitiyor mu? 'Kadın dizisi final yapacak' iddiasına açıklık getirildi
Bitiyor mu? 'Kadın dizisi final yapacak' iddiasına açıklık getirildi

Özge Özpirinçci'nin sosyal medya paylaşımı sonrasında "Kadın dizisi bitiyor mu?" sorusu sorulmaya başlandı. Projenin başrol oyuncularından Özpirinçci’nin Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yer verdiği ifadeler final iddiaların yeniden gündeme gelmesine neden oldu. Peki, gerçekten Kadın dizisi bitiyor mu? İşte tüm detaylar…

Kadın dizisinin 21. bölümde finaliyle ekrana geleceği iddiası sosyal medyada gündem oldu. Başarılı projenin başrol oyuncularından olan Özge Özpirinçci’nin “Bu nasıl final hemen 21. bölümü istiyorum” ifadelerini kullanması kafalarda soru işareti oluşturmuştu. Dizinin biteceği iddialarının gündeme gelmesiyle birlikte güzel oyuncudan Kadın dizisi ile ilgili yeni bir açıklama geldi.

KADIN DİZİSİ BİTİYOR MU?

Instagram hesabından yaptığı ikinci açıklamada final iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade eden Özpirinçci, “Benim storyler yanlış anlaşılmış. Dizimiz final yapmıyor. Ben sadece 21. bölüm finalinden bahsediyordum. Olağanüstü bir durum olmadığı sürece her salı sizlerle olmaya devam edeceğiz" sözleriyle gerçeği açıkladı. Bu açıklamayla birlikte Salı günleri reytinglerde başarılı sonuçlar alan dizinin yayın hayatına devam edeceği ortaya çıktı.

KADIN DİZİSİ 13 MART ÖZETİ

Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan 20. bölümüyle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Pırıl, Suat’ın evinde Jülide’yi gördükten sonra ne yapacağını bilemez. Hatice ise Şirin’i Bahar’a ilik vermek için ikna etmeye çalışmaktadır. Enver’in eve dönmemesini hazmedemeyen Şirin, ilik verme olayını kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapar. Ceyda, oğlu ile ilgili yaşadığı hayal kırıklığından sonra kolay kolay toparlanamaz. Bahar’ın bu süreçte hastalığı yüzünden ağrıları iyice artmaya başlar. Belli etmek istemese de bu ağrılar onu çok zorlamaya başlamıştır. Musa’nın Jale ile yaşadığı ayrılık sürecinde ise bir planı vardır.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS