Reklam

cnn türk

153x128

CNN TÜRK Türkiye ve dünyadan doğru, tarafsız ve güvenilir haberi günün 24 saati boyunca dakikası dakikasına her boyutuyla kesintisiz ekrana taşıyor. CNN TÜRK Türkiye'nin en profesyonel ve en tecrübeli haber kadrosuyla çalışıyor, CNN'in dünyadaki rakipsiz haber ağı ve Demirören Medya Grubu'nun kaynaklarıyla habere yerinden bakıyor. Karar mekanizmalarını, uzman konukları ve farklı bakış açılarını ekrana getiriyor, özel haber dosyaları ile gündemi belirlemeye devam ediyor.

CNN TÜRK ile işbirliği için tıklayın

cnnturk.com

153x128

cnnturk.com doğru, tarafsız ve güvenilir haberi günün 24 saati boyunca dakikası dakikasına her boyutuyla Türkiye ve dünyada Türkçe konuşan herkese kesintisiz ulaştırıyor.

cnnturk.com haber kaynakları olarak rakipsiz: Genç, dinamik ve deneyimli Türk habercilerden oluşan kendi ekibinin yanısıra, CNN'in dünya çapındaki haber ağı ve Demirören Medya Grubu'nun sinerjisiyle internet haberciliğine güçlü, habere her yönüyle bakabilen, anlaşılır bir boyut getiriyor.

cnnturk.com özel ilgi alanları olan kullanıcılar için çeşitlendirilmiş zengin içeriğiyle farklı konu başlıklarındaki bilgileri en yeni haliyle sunuyor.

cnnturk.com ile işbirliği için tıklayın

cnn türk radyo

153x128

Sadece Seyirci Kalmayın! Haber, ekonomi, spor, kültür-sanat, müzik, moda ve daha fazlası CNN TÜRK Radyo'da. 92.6 CNN TÜRK Radyo'dan hayatın tüm seslerini dinleyebilirsiniz.

CNN TÜRK Radyo ile işbirliği için tıklayın

cnn türk mobil uygulamalar

153x128

Reklamın geleceğini bugünden yaşamanın yolu, mobilden geçer. Mobil reklamın gücünü markanıza sunarak, en etkili reklam modellerini markanızla buluşturabilirsiniz. Hedef kitlesine mobilden de ulaşan yenilikçi markalar, daima kazanır.

CNN TÜRK mobil reklam hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın