Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak? Gözler Bilim Kurulu'nda!

A A

30.09.2020 - 14:59 Son Güncelleme:

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Toplantının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulunacak. Koronavirüsle mücadelede son durumu aktaracak olan Bakan Koca’nın açıklamaları CNN TÜRK’ten canlı izlenebilecek. Peki, Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, Sağlık Bakanı Koca saat kaçta açıklama yapacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ne zaman, saat kaçta açıklama yapacak? Gözler Bilim Kurulu'nda!

Düzenli olarak gerçekleştirilen Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısında virüsle mücadelede son durum ele alınıyor. Tedbirlerle ilgili son gelişmeler ve alınması gereken önlemler de yine toplantıda değerlendiriliyor.

Geçtiğimiz günlerde vaka sayılarında artış yaşanmasının ardından “hafta sonu sokağa çıkma yasağı geri gelir mi?” sorusu sorulmaya başlanmıştı. Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’ndan şimdilik bu durumu işaret eden bir açıklama gelmemişti. Peki, virüsle mücadelede yeni tedbirler alınacak mı?

BİLİM KURULU TOPLANTISI SAAT KAÇTA?

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı bugün saat 17:00’de başlayacak. Yaklaşık 2 saat devam edecek toplantının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın saat 19:00’da kameraların karşısına geçmesi bekleniyor.

SAĞLIK BAKANI KOCA’NIN AÇIKLAMASI CNN TÜRK’TEN CANLI İZLENECEK

Bakan Koca’nın yapacağı açıklamalar CNN TÜRK ekranlarından canlı olarak takip edilebilecek. Virüsle mücadelede Bakan Koca’nın yeni tedbirleri açıklayıp açıklamayacağı ise akşam saatlerinde ortaya çıkacak.