Seven Ne Yapmaz 2. bölümde neler olacak?

  1. Ajanda
Seven Ne Yapmaz 2. bölümde neler olacak?
Seven Ne Yapmaz 2. bölümde neler olacak?

Nazlı'nın Ozan'dan intikam almaya çalıştığı Seven Ne Yapmaz dizisi yeni bölüm fragmanı ile şirkette işlerin iyice karışacağın gösterdi. Arabasının ve mal varlıklarının birer birer elinden alındığını gören Ozan "Bir insanın hayatını mahvetmek bu kadar kolay mı?" diye soracak. Nazlı ile Ozan'ın kendisine yaptıklarından sonra ona acımamaya karar verecek.

Seven Ne Yapmaz son bölümde Nazlı'ya yakınlaştığı esnada genç kızın akrabaları ikili birlikte görmüş ve Nazlı için kötü bir süreç başlamıştı. İki farklı dünyaya ait olan Ozan ile Nazlı’nın karşılaşmalarının ardından ikili arasında engellenemeyen bir aşk hikayesi başlayacak. Ozan’ın kendisine yakın davranmasına rağmen ona mesafeli olmaya kararlı olan Nazlı, ilk bölümden itibaren çevresindekilerin yanlış anlamalarına maruz kalacak.

SEVEN NE YAPMAZ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

BİRİNCİ BÖLÜM ÖZETİ

Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye'nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding'in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı'yla karşılaşır.

Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı'nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı'ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı'ya bir anda aşık oluvermiştir. 

Karşılaşmalarının kader olduğunu düşünen Ozan, Nazlı’ya ne kadar yakın davranmaya çalışsa da farklı dünyalara ait olduklarının farkına varan Nazlı ona karşı mesafeli olmaya çalışacak.  Nazlı’nın kendisinden kaçmasına aldırış etmeyen Ozan ona sürprizler hazırlamaya devam ederken ikilinin yan yana geldiği dakikalarda büyük bir yanlış anlaşılma yaşanacak. Nazlı sevdiklerine karşı mahcup duruma düşünde Ozan’dan intikamını almak isteyecek. “Sen beni öldürdün ben de seni öldüreceğim” diyen Nazlı’nın silahıyla birlikte Ozan’ın karşısına dikileceği dakikalarda yaşanacaklar ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS