Seven Ne Yapmaz 6. bölümde düğün var!

  1. Ajanda
Seven Ne Yapmaz 6. bölümde düğün var!
Seven Ne Yapmaz 6. bölümde düğün var!

Ozan ve Nazlı'nın nikah masasına oturacağı Seven Ne Yapmaz yeni bölüm fragmanı son anda gelen yanıtın Ozan'ı hayal kırıklığına uğratacağını gösterdi. Nazlı'yı evliliğe ikna etmenin mutluluğunu yaşayan Ozan, nikah memurunun sorusuna genç kızın verdiği yanıtı duyunca büyük şaşkınlık yaşayacak. İşte Seven Ne Yapmaz'da 11 Ekim Çarşamba günü yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu...

Seven Ne Yapmaz son bölümde Nazlı ve Ozan ikilisi gergin dakikalar geçirmiş genç kız sinirlerine hakim olamayarak şiddet uygulamaya çalışmıştı. Nazlı'nın kendisine vurmaya kalkışması üzerine hızlı bir şekilde refleks göstererek Nazlı'nın tokadını engelleyen Ozan daha fazla ileri gitmemesi için onu uyarmıştı. İşte, Seven Ne Yapmaz'da bu hafta yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu ve dizide meydana gelecek olaylar...

5. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama şöyle; Ozan, tam Nazlı'ya onu ne kadar sevdiğini söyleyip, kendisini affetmesini isteyecekken annesinden aldığı 'kardeşin tefeciler tarafından kaçırıldı' haberiyle hızla Nazlı'nın yanından ayrılmak zorunda kalır. Ozan'ın kendisini bir kez daha bırakıp gittiğini zanneden Nazlı'nın kalbi yine fena halde kırılmıştır. Ozan ile Mehmet, Aliye'nin yanına giderler ve Zeynep'i kaçıran tefeciler arar. Tefeciler tam 1 milyon dolar istiyorlardır. Aliye, yardım almak için aile dostları emekli polis Tarık amcayı çağırır. Tarık, Zeynep'in zarar görmemesi için parayı vermekten başka çareleri olmadığını söyler. Ozan'ın ne yapıp edip bir an önce parayı bulması gerekiyordur. Parayı bulmak için Gizem'i arar ama Gizem telefonlarına cevap vermiyordur. Diğer alternatif ise Sema'dır. Ama ondan parayı alırsa, Ozan bundan böyle Sema'nın kulu kölesi olmak zorunda kalacağını çok iyi biliyordur. Tüm bunlar olurken Sema, hırsız olduğunu düşündüğü Recep'i tutuklatmakta kararlıdır.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA HANGİ OLAYLAR YAŞANMIŞTI?

Ozan sonunda yüzüğü ele geçirmiştir. Artık Nazlı ile boşanmalarının önünde engel kalmamıştır. Köye gidip Nazlı'nın karşısına çıkar ama veremez yüzüğü, bulmadığını söyler, hala seviyordur Nazlı'yı. Nazlı umutlanmıştır ama başta Arzu olmak üzere Fatma Ana, oğulları İsmet ile Hikmet hepsi Ozan'a güven olmayacağı konusunda hem fikirdir.

 

Arzu, Nazlı'ya Ozan'ın değişmediğini kanıtlamak için yaptığı planını devreye sokar. İstanbul'da Nazlı'ya ulaşmaya çalışırken dolandırılan, tüm parası çalınan Recep ise perişan durumdadır. İstanbul'un bir ucunda beş parasız olarak gözünü açmıştır. Sema da yana yakıla kendisini Nazlı'ya ulaştıracak Recep'i aramaktadır ama kazdığı kuyuya kendisini düşeceğinden habersizdir. Nazlı soluğu İstanbul'da alıp şirketi basar. Arzu, Gizem konusunda Ozan'ın karşısına önemli bir rakip çıkartır, Sema Recep'e, Recep Nazlı'ya ulaşmaya çalışırken bir anda trafik fena halde karışır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS