Yurt dışı tatilinde Akıllı Tur Paketi'nin 5 avantajı

Herkesin hayatında tatil, oldukça önemli bir yere sahiptir. Tatil planları aylar öncesinden yapılmaya başlanır. Hangi tarihte nereye gitmek istendiği üzerine uzun uzun düşünülür. Herkes kendini en çok mutlu edecek, en özgür hissedeceği planı oluşturmak ister. Fakat tatilimizi planlarken oldukça zaman kaybederiz. Bu sebeple birçoğumuz tur şirketlerini tercih ederek kafileli turlara katılırız. Peki ya artık akıllı tur paket sistemi ile birkaç adımda kendi turunuzu oluşturabileceğinizi söylesek? (Sponsorlu)Dünyanın en güzel şehirlerinden hangisinde olmak istediğinize karar verin

Kendinizle veya sevdiklerinizle baş başa koca bir yılın yorgunluğunu atabileceğiniz veya hep görmeyi hayal ettiğiniz bir yere gitmek istiyorsunuz fakat plan yaparken başka bir yorgunluğun içine girmek istemiyorsunuz.

Planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlayın

Gideceğiniz yere karar verdiniz sıra geldi planları yapmaya… Uçak, otel, ulaşım derken nereden başlayacağınızı, nasıl en uyguna getireceğinizi bilemiyorsunuz. İşte tam da burada devreye Café Tur’un akıllı tur paket sistemi devreye giriyor.

Tamamen kendi zevkinize göre aramanızı kişiselleştirip otelinizi ve uçuşunuzu seçmeye odaklanın

Tatilinizi planlarken birçok alternatifle karşılaşırsınız, onlarca hava yolu firması onlarca otel derken tüm bunların içinde kaybolur dinlenmek için çıkacağınız tatile gitmeden bitap düşersiniz. Akıllı tur paket sistemi ile tek bir site üzerinden gitmek istediğiniz tarihi,kalmak istediğiniz gün sayısını, hava yolu firmasını ve oteli seçerek kişiselleştirilmiş turunuzu oluşturabilirsiniz.

Klasik tur mantığını bir kenara bırakıp kafileye bağlı kalmadan kendi planınızı kendi zevkinize göre oluşturmaya başlayın

Tur süresince kafileyle beraber gezme zorunluluğu olmadan, tamamen kendi zevklerinize göre tatilinizi organize edip artık doyasıya eğlenmeyi düşünebilirsiniz. Café Tur’un size sunduğu özgürce tatil sisteminde 30’dan fazla şehir için size özel sunduğu Türkçe rehberlik hizmeti ile tüm tatilinize rehber eşliğinde devam edebilir veya sadece arzu ettiğiniz yerler için size eşlik etmesini talep edebilirsiniz. Bu şekilde kafile ile belirlenen saatlerde belirlenen yerleri gezme zorunluluğu ortadan kalkmış olur.

Her şeyi ayarlamışken “Tur ertelendi” gibi kötü bir sürprizle karşılaşma ihtimalini aklınızdan çıkarın

Turlar her gün ve kesin hareketli olduğu için, tatilinize birkaç gün kalmışken ve tüm planlarınızı bu tatile göre ayarlamışken can sıkıcı bir e-posta veya telefon ile hevesiniz kursağınızda kalmaz. Uçuş ve otel rezervasyonlarınız anında yapılır, size ise sadece bavulunuzu hazırlamak ve tatilin tadını çıkarmak kalır!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS