Mark Zuckerberg Twitter CEO'su olsaydı ne olurdu?

Mark Zuckerberg Twitter CEO'su olsaydı ne olurdu?

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'e Berlin'de düzenlenen soru-cevap etkinliğinde "Twitter CEO'su olsaydınız ne olurdu?" diye sordular. Bakın Zuckerberg nasıl yanıt verdi.

Hızla yükseliş gösteren ve bir dönem Facebook'a alternatif olan Twitter aktif kullanıcılarının sayısı 307 milyondan 305 milyona geriledi. Bu geriye gidiş Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in de gündeminde.


Facebook tarafından Berlin Townhall’da düzenlenen soru cevap etkinliğinde ziyaretçiler Twitter'ın durumunu gündeme getirdi.


Facebook sosyal ağ kullanıcı sayısının nasıl yükseldiğini ve Twitter’daki bu gerilemenin sebebini soran ziyaretçilerine, sosyal medya devinin CEO’su Mark Zuckerberg beklenmedik bir şekilde yanıt verdi.


88. Oscar Ödülleri sahiplerini buldu! İşte renkli anlar...


“Twitter mevcut durumunu göz önüne alındığında Zuckerberg Twitter CEO’su olsaydı şu anda ne yapardı?" şeklindeki soru karşısında Zuckerberg, Twitter şirketinin sosyal medya kullanıcılarının daha kolay ayak uydurabileceği figürler üretmesi gerektiğini, sosyal medya kullanıcılarının Facebook’u tercih etmesindeki en büyük etkenin kullanım kolaylığı olduğunu söyledi.


Buna en iyi örneğinin de Facebook Live Streaming gibi yeni özellikler olduğunu duyurdu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS