Twitter yeni özelliğini duyurdu

Twitter yeni özelliğini duyurdu
Dünya liderleri ile ünlü isimler arasındaki diyaloglar, meydana gelen olayları anında bildiren vatandaşlar, kültürel caps’ler, gece oynanan muhteşem maça dair canlı yorumlar ve daha da fazlası…

Sosyal medya sitesi Twitter yeni özelliği "Polls"u duyurdu. Yapılan açıklamaya göre kullanıcılara anket oluşturma imkanı sunan özellik çok yakında hizmete girecek.

Örneğin köpeğinizin isminin ne olacağına karar verirken, maçı kimin kazanacağı konusunda tahminde bulunurken veya insanların en çok önem verdikleri seçimleri konuşurken olduğu gibi, herhangi bir konu hakkında kamuoyunun ne düşündüğünü öğrenmek istiyorsanız, Twitter Polls devreye girecek.


Sony Xperia Z5 inceleme


Kullanıcıların anket oluşturup Twitter ahalisinin fikrini almasını sağlayan uygulamanın ilgi görmesi bekleniyor.


Twitter Polls şöyle çalışacak:


Oluşturma kutusundan, iki seçenekli ve istediğiniz şekilde oluşturulacak anketinizi yapabileceksiniz ve anket 24 saat boyunca ulaşılabilir olacak. Herhangi bir anketi oylayabilirsiniz. Oylarınız herkesle paylaşılmayacak. Anket kapandığında oy veren herkese sonuçlara artık ulaşabileceklerini bildiren bir bildirim gönderilecek.Polls yani anket özelliğinin iOS, Android ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabileceği öğrenildi. 


Özelliğin devreye girdiğini oluşturma kutusunun üst kısmında belirecek olan anket ikonundan öğrenibilirsiniz.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS