Ajax'ın yıldızı Dusan Tadic silahlı saldırıya uğradı

Ajax'ın yıldızı Dusan Tadic silahlı saldırıya uğradı

Ajax'ın yıldızı Dusan Tadic silahlı saldırıya uğradı

Hollanda ekibi Ajax'ta forma giyen Dusan Tadic'in Amsterdam'daki evinin önünde iki silahlı soyguncunun saldırısına uğradığı bildirildi. 28 Temmuz yaşanan olayla ilgili şok eden detayları ortaya çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eredivise ekiplernden Ajax'ta forma giyen Sırp oyuncu Dusan Tadic'in evinin önünde silahlı kişilerce saldırıya uğradığı ve hafif yaralarla bir restorana sığındığı açıklandı.

OLAY 28 TEMMUZ GECESİ YAŞANDI

Şok olayla ilgili detayları veren Hollanda gazetesi De Telegraaf, korkunç saldırının 28 Temmuz gece yarısından sonra Tadic'in evine geldiğinde gerçekleştiğini açıkladı.

Ajax Ahmetcan Kaplan'ı transfer etti

Ajax Ahmetcan Kaplan'ı transfer etti

ARABADAN İNERKEN SALDIRDILAR

28 Temmuz gecesi evine geçen Tadic, arabasından inerken siyah kask takan iki silahlı adamın kendisine yaklaştığını fark etti.  Durumu fark eden Tadic hemen olay yerinden kaçmaya çalıştı ancak saldırganların onu yakalamaya çalışmasıyla fiziksel bir arbede yaşandı.

ELİNDEN YARALANDI, RESTORANA SIĞINARAK KURTULDU

Ajax yıldızının iki kişiden birinin kaskının siperliğini kaldırıp yumruk atmayı başardığı ifade edildi. Arbede sırasında elinden hafif yaralanan ve kıyafetleri yırtılan Tadic sliahlı soyguncuların elinden kaçmayı başarıp yerel bir restorana sığınmayı başardı. Yıldız futbolcuyu Tadic'i ellerinden kaçıran soyguncular ise bir motosiklet ile olay yerinden kaçtı. Polisin şok olayla ilgili hemen soruşturma başlattığı öğrenildi. 

AYNI SOYGUNCULAR PİZZACI KILIĞINDA EVİNİN KAPISINI ÇALMIŞ

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ayrıca soygun girişiminden önceki günlerde kasklı iki adamın pizza teslimatçısı gibi davranarak Tadic'in evinin kapısını çaldığı da öğrenildi. Bu olay sırasında Tadic'in evde olmadığı ve karısının ise kapıdaki kişilerden şüphelendiği için kapıyı açmadığı belirtildi. 

MAÇTA ELLERİNDEKİ SARGILAR DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Sırp oyuncu, saldırıdan sadece iki gün sonra Johan Cruyff Kupası'nda PSV'ye karşı oynanan maçta sahaya çıkmış ve sağ elindeki sargılar dikkat çekmişti. Eşi Dragana Vukanac'tan üç çocuğu olan Tadic, Ajax'ın PSV'ye 5-3 mağlup olduğu karşılaşmanın tamamında forma giydi.

GEÇEN SENE DE ZAHAVİ'NİN BAŞINA GELMİŞTİ

Olay, PSV'nin forvet oyuncusu Eran Zahavi'nin eşi ve üç çocuğunun geçen yıl bir hırsızlık sırasında ellerinin ve ağzının bağlanmasından bir yıldan fazla bir süre sonra gerçekleşti.

(Skorer)