hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Altay Bayındır, Manchester United'a veda edebilir!

  Altay Bayındır, Manchester Uniteda veda edebilir
  expand

  Fenerbahçe'den ayrılarak sezon başında Manchester United'ın yolunu tutan milli kaleci Altay Bayındır, De Gea'nın takıma geri dönmesi halinde İngiliz devi ile yollarını ayırabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Manchester United'da Andre Onana'nın Afrika Kupası'na gidecek olması nedeniyle nasıl bir yol izleneceği merak ediliyor. Altay Bayındır'ın Kamerunlu file bekçisinin yokluğunda kaleye geçmesi bekleniyordu fakat son gelişmeler durumu değiştirebilir.

  DE GEA GERİ DÖNEBİLİR

  Sezon başında Manchester United’a transfer olan Milli file bekçisi, Andre Onana’nın arkasında yedek bekledi. Kamerunlu file bekçisinin Afrika Uluslar Kupası’na gitmesiyle birlikte 25 yaşındaki kaleci, Federasyon Kupası’nda pazartesi günü Wigan ile oynanacak maçta Kırmızı Şeytanlar’da ilk tecrübesini yaşamaya hazırlanıyor. Ancak İngiliz basınında yer alan iddiaya göre Manchester United, sezon başında sözleşme uzatmadığı David De Gea’yı geri getirmeye hazırlanıyor.

  AYRILIK GÜNDEMDE

  Manchester United'da kaleyi devralması beklenen Altay Bayındır'ın De Gea'nın geri dönmesiyle yeni bir yola gidebileceği belirtiliyor. Eğer De Gea ile sözleşme imzalanırsa Altay'ın ayrılık kararı alabileceği ifade edilmekte .

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  (Fanatik)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow