Aziz Yıldırım 'Hedef 1 Milyon Üye' kampanyasında ulaşılan üye sayısını açıkladı

Aziz Yıldırım 'Hedef 1 Milyon Üye' kampanyasında ulaşılan üye sayısını açıkladı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Konya Fenerbahçeliler Derneğine ziyarette bulundu. Aziz Yıldırım burada 'Hedef 1 Milyon Üye' kampanyasında ulaşılan üye sayısını açıkladı.

Kent merkezindeki dernek binasına gelen Yıldırım, dernek yöneticileriyle bir süre sohbet etti.


Fenerbahçe Kulübünün "Hedef 1 milyon üye" projesi hakkında konuşan Yıldırım, konunun çok önemli olduğunu söyledi.


Fenerbahçe'ye UEFA'dan müjde


Yıldırım, "Hedef 1 Milyon Üye" kampanyası çerçevesinde 50 bin üyeye ulaştıklarını belirterek, "Temsilci ve normal üye sayısında 50 bine ulaşıldı. Aslında bir senede 2 senede olmaz yani. Bir de Türkiye’nin ekonomik şartları, insanların durumları belli, maçların daha çekişmeli geçmesi bunu belki de insanlar takviye yapalım hevesi, motivasyonu artacaktır. Onlarda sağlandığı zaman, bu proje hayata geçtiği zaman Fenerbahçe hiç kimsenin parasına puluna ihtiyacı kalmayacak. Tamamen kendi kendini idare edecek. Bir taraftan onlarla yatırım yapılacak bir taraftan yatırımlardan dönen paralarla da kulüp idame edilecekti. Tüm prensip ve anlayış buydu. Ama işte maalesef Türkiye’deki şartlar biraz aksamalara sebep oldu. İnşallah düzelir” şeklinde konuştu.


Projenin birkaç senede sonuca ulaşılabilecek bir hedef olmadığını ifade eden Yıldırım, "Maçların da bu sene daha çekişmeli geçmesi durumunda insanlar katkı sağlayacaktır. Bu proje hayata geçirildiği zaman Fenerbahçe'nin maddi yönden hiç kimseye ihtiyacı kalmayacaktır." dedi.


Konuşmanın ardından program basına kapalı tamamlandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS