Beşiktaş Ajdin Hasic'i istemiş

Beşiktaş Ajdin Hasic'i istemiş

Beşiktaş Ajdin Hasic'i istemiş

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman transfer için İtalya'da görüşmeler yaparken İtalyan basınından siyah-beyazlı ekiple ilgili sürpriz bir iddia geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İtalyanlar, Beşiktaş'ın Milan'ın 22 yaşındaki oyuncusu Alen Halilovic için görüşmelere başlandığı öne sürdü. Ancak işin aslının çok farklı olduğu ortaya çıktı.

İddiaya göre, Beşiktaş, Milan'ın 22 yaşındaki oyuncusu Alen Halilovic için görüşmelere başlandı. Bu iddiaların ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Alen Halilovic ve oyuncunun menajerleriyle görüntülenmesi de kafaları iyice karıştırdı. Ancak işin aslının çok farklı olduğu ortaya çıktı.

Hırvat oyuncunun menajeri Mirsad Türkcan'ın TRT Spor'a yaptığı açıklamada; Halilovic ile ilgili iddiaların doğru olmadığını ve Beşiktaş yönetimiyle görüşme yapılan mekana Hırvat futbolcunun tesadüfen geldiğini söyledi.

Öte yandan Beşiktaş transfer komitesi ve Mirsad Türkcan arasında yapılan görüşmenin Ajdin Hasic ile ilgili olduğu öğrenildi.

Beşiktaş, 17 yaşındaki Ajdin Hasic ile büyük oranda anlaşmaya varmış ancak resmi sözleşme imzalamak için Bosna Hersekli oyuncu ve kulübü Dinamo Zagreb arasındaki hukuki sorunun çözülmesini bekliyordu.