"Beşiktaş Ronaldinho'yu kandırmaya çalışıyor"

"Beşiktaş Ronaldinho'yu kandırmaya çalışıyor"

"Beşiktaş Ronaldinho'yu kandırmaya çalışıyor"

Atletico Mineiro Başkanı Alexandre Kalil, Beşiktaş'ın Ronaldinho'yuparayla kandırıp formayı giydirmeye çalıştığını ileri sürerek Siyah-beyazlı kulübün bunda başarılı olamayacağını iddia etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Atletico Mineiro Başkanı Alexandre Kalil, Brezilya'da yayın yapan "Itatiaia" radyosuna Roanldinho transferi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Kaili "Mineiro kulübünün (Beşiktaşı kastederek) başkaları gibi Ronaldinho'ya 5-6 milyon Euro önererek, futbolcunun gönlünü kazanma yollarına gitmeyeceklerini belirterek bu transferi gerçekleştirmek için paranın dışında da yollarımız var" sözlerini etti.

Kalil, kulübün bir Ronaldinho planı olduğunu ve onu yürürlüğe koyacaklarını hatırlatarak "ancak kimse bizden bir finansal çılgınlık beklemesin çünkü bizim paramız çok değerlidir" açıklamasında bulundu.

Atletico taraftarlarının bu konuda kendilerine anlayış göstereceğinide dile getiren başkan Kalil, Ronaldinho ile Fas'da düzenlenen Dünya Kulüpler Turnuvası'nda bu konuyu konuştuğunu ve söz aldığını söyledi.

Brezilyalı yıldızın menajerliğini yapan kardeşi Asis ile pazartesi günü bir toplantı için anlaştıklarını da vurgulayan Atletico Mineiro kulubu başkanı Alexandre Kalil, ayın 6'sında her şeyi masaya yatırıp Ronaldinho ile anlaşacaklarına inandığını ifade etti.