Beşiktaş'ta 8 kişide koronavirüse rastlandı!

Beşiktaş'ta 8 kişide koronavirüse rastlandı!

Beşiktaş Kulübü'nde yapılan testler neticesinde, sekiz kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edildi

Beşiktaş Kulübü'nun futbolcular, teknik heyet ve tesis çalışanlarına dün ikinci kez yaptırdığı Covid-19 testinin sonuçları açıklandı. Yapılan testler neticesinde, 8 kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edildi.

"ÇOK FLAŞ FUTBOLCU İSİMLERİ VAR"

Milliyet gazetesi Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, A Spor'da katıldığı yayında önemli açıklamalarda bulundu:

"Atiba astım hastası, kronik hastalığı olanlar en çok sıkıntı yaşıyor. Beşiktaş'ta bu süreçten sonra antrenmanlar olmaz. Tek çıkış yolu toplu bir karantina gibi gözüküyor. Çok flaş futbolcu isimleri var, bunları söylememiz doğru değil."

Kulübün Sağlık Ekibi Danışmanı Dr. Tekin Kerem Ülkü'nün açıklaması şöyle;

"13 Mayıs Çarşamba günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza ikinci kez Covid-19 testi yapılmıştır.

Yapılan testler neticesinde, sekiz kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir.

Testi pozitif sonuçlanan kişilerin takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır."

FENERBAHÇE VE TRABZONSPOR'DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüpleri, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak 8 koronavirüs vakasına rastlanan ezeli rakibi Beşiktaş'a geçmiş olsun dileklerini iletti. Fenerbahçe'nin mesajı şu şekilde:

Covid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Kulübü futbolcuları, teknik ekibi ve tesis çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun @Besiktas

Trabzonspor'un mesajı:

Sevgili Beşiktaş camiası; Yapılan COVID-19 testleri sonucunda sekiz kişide pozitif vakaya rastlandığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız

Galatasaray'ın mesajı:

Beşiktaş JK'de koronavirüs testleri pozitif çıkan Başkan Sayın Ahmet Nur Çebi ve kulüp çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklarına bir an önce kavuşmalarını temenni ediyoruz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS