Diarra'ya rest çekti

Diarra'ya rest çekti

Diarra'ya rest çekti

Galatasaray ön libero transferindeki bekleyişi bir an önce sonuçlandırma planını devreye sokuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sarı Kırmızı ekibin ligin yeni ekibi Karabükspor maçını kazanmasına karşın oynadığı temposuz futbol, yönetimi harekete geçirdi.

Teknik Direktör Riekerink'in "Diarra'ya da başka bir ön liberoyu acil transfer etmeliyiz" uyarısı karşısında, Galatasaraylı yöneticiler de Lassana Diarra'nın kulübü Lokomotif Moskova ile yaşadığı ihtilafı bir an önce çözülmesi için görüşmelerini hızlandırdı.

Galatasaray Yönetimi, Diarra'nın menajeri ve avukatına "Bu işi acil halledin aksi halde başka alternatif transferlere yöneleceğiz" restini çekti.

Umut Bulut ikna edildi

Bu yüzden Galatasaray'ın Diarra'nın Lokomotif Moskova ile ihtilafı çözülmesi için 2 gün süre tanındı ve bu süre sonunda Diarra defteri kapatılıp başka isimlere yönelinecek.

Galatasaray'ın Diarra'nın yerine alternatif olarak düşündüğü ilk isim ise Chelsea'de Conte'nin göreve gelmesiyle oynama şansı azalan Nijeryalı yıldız Obi Mikel olduğu öğrenildi. Ancak Chelsea'de yılda 4,5 milyon Euro kazanan Obi Mikel'e Galatasaray'ın en fazla 3 milyon Euro teklif edeceği bildirildi