hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Diego Lugano telefonunu çalan hırsızı yakaladı!

  2003/2006 yılları arasında Sao Paulo'da forma giyen ardından 2018/2020 yılları arasında da sportif direktörlük görevinde bulunan Diego Lugano, şampiyonluk kutlamaları için gittiği eski takımının stadında talihsiz olaylar yaşadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2006 yılında Fenerbahçe'ye transfer olan Diego Lugano, forma giydiği 2011 yılına kadar gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi olmuştu. Ardından sırasıyla Paris Saint-Germain, Malaga, West Brom, Hacken, Cerro Porteno ve Sao Paulo formaları giydi. 2018 yılında futbola veda etti. 2018/2020 yılları arasında Sao Paulo'da sportif direktörlük görevinde bulunan Diego Lugano, eski takımının şampiyonluk kutlamalarına katıldı.

  Sao Paulo'nun eski sportif direktörü Diego Lugano, kutlamalar esnasında talihsiz bir olay yaşadı. Brezilya Kupası'nda tarihinde ilk kez şampiyonluk yaşayan Sao Paulo'da kutlamalar tüm gün boyunca devam etti. Kutlamalar sırasında eski Fenerbahçeli futbolcu Diego Lugano'nun başına talihsiz bir olay meydana geldi. Taraftarlar arasında yapılan kutlama sırasında bir taraftar, Diego Lugano'nun cep telefonunu alıp kaçmak istedi.

  Durumu kısa sürede içinde fark eden Lugano, hırsızı yakalayarak telefonu geri aldı ve hırsızı polise teslim etti. O anlar Brezilyalı futbolseverler tarafından an be an kaydedildi. Yaşanan bu olayların ardından stadyuma giriş yapan Uruguaylı efsane oyuncu kutlamalarda eğlenceli halleriyle dikkat çekti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  (Fanatik)

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow