Dursun Özbek: Galatasaray'ı 35 başkanın getirdiği seviyenin üzerine taşıyacağım!

Dursun Özbek: Galatasaray'ı 35 başkanın getirdiği seviyenin üzerine taşıyacağım!

Galatasaray Kulübü'nün 23 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olağan seçimli genel kurulunda başkan adayı olan Dursun Özbek, "Galatasaray'ı 35 başkanın getirdiği seviyenin üzerine taşıyacağım" dedi.

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'ni (GSYİAD) ziyaret ederek, üyelere projelerini anlatan Özbek, Galatasaray'ın seviyesini, geçmiş dönem başkanlarından daha üst seviyeye taşıyacağını belirterek, "Galatasaray'ı 110 yılda bu hale getiren 35 başkan için onlara sadece teşekkür etmek gerekir. Elbette hatalar olmuştur, ama başarı oranı yapılan hatalardan yüksektir ki Galatasaray bu hale gelmiştir. Bu başarılı hizmetlere, aday olduğum 36. başkanlık döneminde de devam edeceğime söz veriyorum. Galatasaray, 110 yılda 35 başkanının getirdiği çok önemli bir miras. Bu miras bizden sonra gelecek neslin de emaneti olarak görülüyor. Ben bu seçimde Galatasaray'ın bu 110 yıllık emanetini yönetmek üzere aday olacağım. Şu sözü veriyorum, Galatasaray'ı 35 başkanın getirdiği seviyenin üzerine taşıyacağım. Tabii ki emekleri çok büyük, onların emanetini daha yükseğe taşımak için bu göreve adayım" diye konuştu.


Dursun Özbek, Galatasaray'ın en büyük sıkıntılarından birinin bölünmek olduğunu da vurgulayarak, "Galatasaray çok büyük bir organizasyon. Dünyada aşağı yukarı 30 milyon seveni var. Kulübümüz faaliyetlerde bir araya gelmekte zorlanıyor. Bir dünya markası Galatasaray. Galatasaray'ı seven ve gönül verenlerin tek ses ve yürek şeklinde yönetilebileceği bir koordinasyonu gerçekleştirmemiz gerek. Galatasaray bir dünya markasıdır" ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS