Son Dakika

Emre Bilgin: Bu yaşta bu formayı giymek çok kıymetli

A A

19.03.2022 - 21:48

Beşiktaş'ın 18 yaşındaki kalecisi Emre Bilgin, 1-1 berabere kaldıkları Hatayspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu. İlk maçında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını vurgulayan Emre, ''Bu yaşta bu formayı giymek çok kıymetli. Çok gururluyum. Aileme, hocalarıma çok teşekkür ediyorum.'' dedi.

Emre Bilgin: Bu yaşta bu formayı giymek çok kıymetli

Süper Lig 'in 30. haftasında konuk ettiği Atakaş Hatayspor'la 1-1 berabere kalan Beşiktaş 'ta Emre Bilgin, 90 dakikanın ardından yayıncı kuruluşa konuştu. Ersin Destanoğlu'nun yokluğunda kaleyi devralan ve A takımda ilk kez resmi bir maçta forma giyen 18 yaşındaki kaleci, İlk elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirtti, şu ifadeleri kullandı:

Beşiktaş - Atakaş Hatayspor: 1-1

Beşiktaş - Atakaş Hatayspor: 1-1

'Buralara gelmek, kolay olmadı'

''Bu yaşta bu formayı giymek çok kıymetli. Çok gururluyum. Aileme, hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Buralara gelmek, kolay olmadı. Çok şeyler yaşadım. 19.03 tarihinde maça çıktım. Bu da gurur verici. Keşke galibiyet de olsaydı. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Yediğimiz golde biraz hatalıydım. Sonra da böyle bir günde gol bulamadık.''