Emre Mor transferinde takas formülü

Emre Mor transferinde takas formülü

Emre Mor transferinde takas formülü

Sarı lacivertliler önceki geçe geç saatlerde görüşmelerin başladığını duyurduğu 24 yaşındaki oyuncu için Karagümrük’e bonservis ücreti olarak 2 milyon Euro, sonraki satıştan yüzde 20 pay ve 18 yaşındaki sağ bek Efecan Mızrakçı’yı verecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

10 numaraya Lincoln’ü transfer eden Fenerbahçe sol kanadı Bruma ile takviye ederken sağ kanat için uzun zamandır temasların sürdüğü Emre Mor transferinde de mutlu sona ulaştı. Sarı lacivertliler ile Fatih Karagümrük arasında devam eden bonservis pazarlığı önceki gece yarısı neticelendi ve kulüp de geç saatlerde transfer görüşmelerinin başladığını duyurdu.

MENAJERİ SİNYALİ VERDİ

24 yaşındaki futbolcunun menajeri Nima Modyr de önceki gün instagram hesabından Fenerbahçe Beko’nun maçlarına ev sahipliğini yapan Ülker Etkinlik ve Spor Salonu’nun fotoğrafını paylaşarak anlaşmanın yakın olduğunun sinyallerini vermişti. Fenerbahçe’nin Karagümrük Kulübü Başkanı Süleyman Hurma’yı yapılan pazarlıklarda 2 milyon Euro bonservis, sonraki satıştan yüzde 20 pay ve alt yapıdan 1 genç oyuncu ile ikna ettiği öğrenildi. İşte o isim...

MAÇI TRİBÜNDEN TAKİP ETTİ

24 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe'nin Al Shamal ile oynadığı maçı yerinde takip etti.

SÜRPRİZ TAKAS

Sarı lacivertlilerin Karagümrük’e altyapısında forma giyen sağ bek pozisyonunda oynayan 18 yayındaki Efecan Mızrakçı’yı vereceği ancak sözleşmeye satın almada öncelik maddesi koyduracağı belirtildi.

TFF deplasman yasağını kaldırdı!

TFF deplasman yasağını kaldırdı!

EMRE 3 YILLIK İMZA ATACAK, SIRA ÖN LİBERODA

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kulübün Emre Mor ile de 3 yıllık sözleşme imzalayarak oyuncuya yıllık 750 bin Euro ücret ödemesi bekleniyor. Emre transferiyle birlikte kanat sorunlarını tamamen çözen Fenerbahçe’de yeni hedef ön libero olacak. Santrfor pozisyonu için ise kadro takviyesi ile ilgili karar hazırlık maçları sonrası verilecek.

TRABZONSPOR'U REDDETTİ

Trabzonspor da Emre Mor transferi için devreye girerken 24 yaşındaki oyuncunun tercihi Fenerbahçe oldu. Bordo mavililer, Fatih Karagümrük ile de temasa geçti ancak Emre Mor, Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığını ve sarı lacivertli ekipte oynamak istediğini belirtti. Bunun üzerine Karadeniz ekibi transferden vazgeçti. Fenerbahçe ve Mor arasında resmi imzaların kısa sürede atılması bekleniyor.

(Hürriyet)