hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Exxen neden çöktü? Acun Ilıcalı açıkladı

  Exxen neden çöktü Acun Ilıcalı açıkladı
  expand

  Exxen platformu ve Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Manchester United-Galatasaray maçının yayınıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Exxen'e girişlerde sorun yaşanmasıyla ilgili Acun Ilıcalı, "Hayatınızda bozulmayan bir şey oldu mu? Teknik bir problem ve çok üzgünüz. Avrupa maçlarını alırken kanalımız olduğu için aldık. Böyle bir şey olabileceğini tahmin ettik. Antenden yayın yapmadığımız için böyle aksilik oluyor. Talihsiz bir olay oldu. TV8,5'da yayını hemen vererek insanları mağdur etmemeye çalıştık. Exxen çökmedi aslında yayına son 5 dakika gelenler giremedi. Erken girenlerde bir sorun yaşanmadı. Dilerim bir daha yaşanmaz." ifadelerini kullandı.

  TV 100'de Candaş Tolga Işık'a konuşan Ilıcalı, "Korsan yayın yapan bir hırsızdır. Ben çok acıktım, param yok gidip çalıp karnımı doyurayım. Bu korsan yayınla aynı. Korsan yayın Acun Ilıcalı'ya bir şey yapmaz, kulüpleri öldürür. Benim Championship'teki TV gelirim, Türkiye'dekinin 5 katı. Böyle giderse Türkiye'de futbol amatöre döner." dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow