Eyüpspor 10 transfer yaptı

Eyüpspor 10 transfer yaptı

Eyüpspor 10 transfer yaptı

Bu sezon Spor Toto 1. Lig'de şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturmak isteyen Eyüpspor, önemli Transfer hamlelerine imza attı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İstanbul ekibi ilk olarak Spor Arena'nın duyurduğu gibi Kazımcan Karataş'ın bonservisini Altay'dan aldı. Beşiktaş ve Galatasaray'ın da ilgilendiği oyuncuyla el sıkışan Eyüpspor, Kazımcan'ın iki yıllığına Eyüpspor'a kiraladı. Eflatun sarılı ekibin Süper Lig'e yükselmesi durumunda oyuncu hakları yeniden Eyüpspor'da olacak.

Eyüpspor, Galatasaray'dan Alpaslan Öztürk'le de kiralık olarak anlaştı. Yine Süper Lig'de bir başka tecrübeli stoper Uğur Demirok da eflatun sarılıların yolunu tuttu.

İstanbul ekibi savunmanın sol tarafını Adana Demirspor'dan Alper Uludağ ile güçlendirdi. Sağ bek için ise Ankaragücü'nde şampiyonluk yaşayan Mehmet Murat Uçar'la imzalar atıldı.

ADANA DEMİRSPOR'DAN 4 TRANSFER HAMLESİ

Eyüpspor, Alper Uludağ ile birlikte Adana Demirspor'dan Sinan Kurt, Metehan Mimaroğlu ve Francis Ezeh'i renklerine kattı. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak da bu oyuncuların bonservis bedeli ödenerek bırakıldığını aktardı.