Fenerbahçe, Topuk Yaylası'nın tapusunu aldı

Fenerbahçe, Topuk Yaylası'nın tapusunu aldı

Fenerbahçe, 2009 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü ile Düzce Valiliği arasında imzalanan protokolle, kamp tesisleri yapılması amacıyla 25 yıllığına sarı lacivertlilere devredilen ve 2011 yılında yapımı tamamlanarak hizmete giren, Fenerbahçe Spor Kulübü Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nin tapusunu Fenerbahçe Spor Kulübü, bedeli karşılığında satın aldı.

Mehmet Ekici Bağdat Caddesi'nden ev aldı


Sarı lacivertli kulüp, resmi internet sitesinden yayınladığı açıklamada, Topuk Yayalası Tesisi'nin bedeli karşılığında satın aldığını duyurdu.


Kulüp ayrıca yaptığı açıklamada "Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nin tapusunun Fenerbahçe spor Kulübüne kazandırılmasına verdikleri değerli desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal’a, ve emeği geçen tüm devlet görevlilerine, teşekkürlerimizi sunarız.

Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nin camiamıza, Genel Kurul ve Yüksek Divan Kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz." dedi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS