hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Galatasaray’da Boey ve Nelsson takımla çalıştı

  Galatasaray’da Boey ve Nelsson takımla çalıştı
  expand

  Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Milli takımlardan dönen ve izinleri biten Sacha Boey ile Victor Nelsson takıma katıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Okan Buruk yönetimindeki idmanın ilk yarım saati basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Isınma hareketleri ile başlayan antrenmanın devamında 3 gruba ayrılan futbolcular top kapma çalışmaları yaptı.

  İdmanın basına kapalı bölümünde ise taktik çalışmalar gerçekleştirildi. Sarı kırmızılı ekipte Nicolo Zaniolo izinli olduğu sebebiyle idmanda yer almazken milli takımlarda oldukları için izinli olan Sacha Boey ve Victor Nelsson takımla ilk çalışmada yer aldı.

  Okan Buruk: Savunma kurgumuzu bozmak istemiyoruz

  Milli takımdan oyuncuların döndüğünü belirten Okan Buruk, “Bugün Nelsson ve Sacha antrenmanına çıkıyor. Hedefimiz bütün oyuncularımızı elimizde tutabilmek, geçen seneki kadroyu elimizde tutabilmek. Oyuncularımızla ilgili de bir problem yok. Bizle birlikte başlayacak. Eleme Turu’nda da bizimle birlikte olacaklar. Devamında da bir süreç var. Buraya da kafalarında çok soru işaretleriyle gelmediler. İlerleyen günlerde teklif gelebilir. Kulübe yüksek şeyler gelebilir. Bunlara karşı her türlü hazırlığımız var. Benim isteğim özellikle savunma kurgumuzu çok fazla bozmadan bu oyuncu grubuyla devam etmek” diyerek sözlerini noktaladı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow