Gazeteci Yemen Ekşioğlu hayatını kaybetti

Gazeteci Yemen Ekşioğlu hayatını kaybetti

Fanatik gazetesi yazarı ve eski Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Yemen Ekşioğlu hayatını kaybetti.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamada, "Divan Kurulu ve yönetim kurulu eski üyelerimizden Yemen Ekşioğlu’nun vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; Ekşioğlu ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza baş sağlığı dileriz." ifadelerine yer verildi.


Yemen Ekşioğlu, Süleyman Seba'nın başkan olduğu 1980'li yıllarda yöneticilik yapmıştı.


Yemen Ekşioğlu Şubat ayında kalp krizi geçirmiş ve yoğun bakıma alınmıştı.


63 yaşındaki gazeteci o günden beri yoğun bakımda tutuluyordu.


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), vefat eden Yemen Ekşioğlu için başsağlığı mesajı yayımladı.


TFF'nin internet sitesinde yer alan mesajda, "Eski Türkiye Futbol Federasyonu Yedek Yönetim Kurulu Üyesi, eski İstanbul Futbol İl Temsilcisi, Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi ve spor yazarı Yemen Ekşioğlu'nun vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Yemen Ekşioğlu'na Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri ve spor camiasına başsağlığı dileriz." denildi.


Fenerbahçe başsağlığı diledi


Fenerbahçe Kulübü, Beşiktaş Kulübünün eski yöneticilerinden, eski Türkiye Futbol Federasyonu Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Yemen Ekşioğlu'nun vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.


Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinde yer alan mesajda, şu ifadeler kullanıldı:


"Asbaşkanlarımızdan Sayın İlhan Ekşioğlu'nun akrabası ve eski yönetim kurulu üyelerimizden Sayın Dursun Ekşioğlu'nun kardeşi Sayın Yemen Ekşioğlu'nun vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Sayın Yemen Ekşioğlu’na Allah’tan rahmet, başta Ekşioğlu ailesi olmak üzere merhumun tüm yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz."


Galatasaray'dan başsağlığı mesajı


Galatasaray Kulübü, vefat eden Beşiktaş Kulübünün eski yöneticilerinden Yemen Ekşioğlu için başsağlığı mesajı yayımladı.


Galatasaray Kulübünün internet sitesinde yer alan mesajda, "Beşiktaş divan kurulu üyesi, Türkiye Futbol Federasyonu eski yedek yönetim kurulu üyesi, İstanbul futbol il eski temsilcisi ve spor yazarı Yemen Ekşioğlu'nun vefat ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Galatasaray Kulübü olarak, merhuma Allah'tan rahmet; yakınlarına, Beşiktaş ve Türk spor camiasına başsağlığı dileklerimizi sunarız." ifadelerine yer verildi.


Trabzonspor'dan mesaj


 Trabzonspor Kulübü, vefat eden Beşiktaş Kulübünün eski yöneticilerinden Yemen Ekşioğlu için başsağlığı mesajı yayımladı.


Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan mesajda, "Beşiktaş Kulübünün eski yöneticisi Yemen Ekşioğlu'nun vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Yemen Ekşioğlu'na Allah'tan rahmet, başta Ekşioğlu ailesi olmak üzere Beşiktaş Kulübü ve sevenlerine başsağlığı dileriz." ifadelerine yer verildi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS