hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hull City, Tigers on Tour için Antalya'da

  Hull City, Tigers on Tour için Antalyada
  expand
  KAYNAK DHA

  İngiltere Championship'te mücadele eden Hull City, Tigers on Tour hazırlık kampı için Antalya'ya geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Championship ekibi Hull City hazırlık kampı ve Karayip ada ülkesi Çuraçao Milli Futbol Takımı ile dostluk maçı yapmak üzere Corendon Airlines'ın takım için özel tasarladığı kaplan giydirmeli uçak ile Antalya'ya iniş yaptı. Antalya Havalimanı'nda karşılanan 100 kişilik Hull City kafilesi, havalimanından otellerine doğru yola çıktı. Hull City Takımı, Belek Turizm Merkezi'de bulunan Regnum Carya'da konaklayacak. Antalya'ya gelen Hull City taraftarları ise hem doyasıya tatil yapacak hem takımının kamp programını yakından takip edecek.

  HULL CITY, TİGERS ON TOUR İÇİN TÜRKİYE'DE

  Hull City, Tigers on Tour etkinliği kapsamında 18-23 Mart tarihleri arasında Regnum Carya'da hazırlık kampı gerçekleştirecek. Hull City'nin Curaçao ile oynayacağı dostluk maçı öncesinde Hull City Başkanı Acun Ilıcalı, Hull City Başkan Vekili Tan Kesler, Hull City Teknik Direktörü Liam Rosenior, takım kaptanı Lewie Coyle ve takımın Türk yıldız oyuncusu Ozan Tufan'ın da katılımıyla 21 Mart 2024 Perşembe günü saat 12.15'te basın toplantısı düzenlenecek. Basın toplantısında, Hull City'nin Curaçao Milli Takımı ile yapacağı dostluk maçının yanı sıra takımın hedefleri ve planlamaları konuşulacak.

  Hull City, "Tigers on Tour" kapsamında 21 Mart Perşembe günü Corendon Airlines Park Antalya Stadyumu'nda saat 16.00'da Karayip ada ülkesi Curaçao Milli Futbol Takımı ile dostluk maçına çıkacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Öte yandan Hull City ekibi, gelen yoğun ilgi üzerine maça girişleri ücretsiz yaparak tüm Antalya halkını dostluk maçını izlemeye davet etti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow