hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Fenerbahçeli olduğunu açıkladı

  İngilterenin Ankara Büyükelçisi Fenerbahçeli olduğunu açıkladı
  expand
  KAYNAKAA

  İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'u ziyaret etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Chilcott'un 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü'nde Fenerbahçe taraftarı olduğunu duyurduğu belirtildi.

  Ali Koç'u makamında ziyaret eden Chilcott'a üstünde isminin yazılı olduğu iki adet Fenerbahçe forması hediye edildiği kaydedildi.

  Ziyareti FB TV'ye değerlendiren İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi, "Bugün Fenerbahçeliler açısından çok önemli bir gün ve bu anlamda çok şanslıyım. Buradan tüm Türkiye'ye bir açıklama yapmak istiyorum: Ben artık Fenerbahçe’yi tutuyorum. Maçları izlemeyi dört gözle bekliyorum. Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi olarak Fenerbahçe taraftarı olduğum için onur ve gurur duyuyorum. Çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

  Ali Koç ise büyükelçiyi maçlara davet ederek, "İnşallah Fenerbahçe’yi güzel günlerde beraber seyredeceğiz. Milyonlarca Fenerbahçe taraftarına bir Fenerbahçeli daha eklendi ve bu da çok güzel bir günde oldu. Sayın Büyükelçiye geldiği günden bu yana hangi takımı tuttuğu soruluyordu, o da açıklayacağını ifade etmişti. O gün böyle özel bir güne nasip oldu. Gurur duyuyoruz ve çok mutluyuz. İnşallah önümüzdeki sezon birlikte güzel maçlar seyredeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow