Konyaspor'dan Aykut Kocaman için açıklama

Konyaspor'dan Aykut Kocaman için açıklama

Atiker Konyaspor, resmi internet sitesi üzerinden Aykut Kocaman'ın sözleriyle ilgili olarak bir açıklama yayınladı.

Sosyal medyadan 'evet' ve 'hayır' paylaşımları


Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'dan "Oyuncular siyasetin içinde olmamalı. Sosyal sorumluluk projeleriyle önde olmalıyız" açıklaması geldi.


Bu ifadelerin ardından Konyaspor resmi internet sitesinden şu açıklamayı yayınladı;


"Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman’ın geçtiğimiz pazartesi gecesi KONTV’de katıldığı canlı yayında yaptığı konuşmalar esas alınarak basında bir takım haberlerin yer aldığı görülmektedir. Teknik Direktörümüzün açıklamaları bambaşka bir konuyla bir araya getirilerek sunulmaktadır.


Hocamızın canlı yayında “Oyuncular, ben de dahil olmak üzere siyasetin içinde olmamalıyız. Çünkü bizi destekleyen kitlenin içerisinde herkes var. Hiç kimsenin adamı değiliz, biz sadece mesleğimizin ve bugün Konyasporun adamıyız, oyuncularda öyle olmalı. Ama bununla beraber sosyal sorumluluk projelerinde yer almalılar. Çünkü toplumda, özellikle bugünlerde hassasiyetler var, toplumun hissiyâtına ortak olmak zorundalar. Biz öyle sırça köşklerde yaşayan oyuncular değiliz, toplumun içinde yer alan oyuncularız. Fakat bunu hiçbir zümreye hitap etmeden yapmalılar” şeklinde yaptığı açıklamalar kamuoyunun takdirindedir. Teknik Direktörümüzün görüşleri bu minvalde kararlı bir şekilde devam etmektedir. Lakin iliştirilmeye çalışıldığı bir başka kampanya ile bağlantısı bulunmamaktadır. Nitekim bu açıklama, haberlerde yer alan diğer konudan çok daha önce yapılmıştır…


Spor kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur…"

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS