Kulüplerden Erdoğan'a tebrik mesajı

Kulüplerden Erdoğan'a tebrik mesajı

Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Trabzonspor Kulübü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı kutladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde 24 Haziran'daki seçimlere ilişkin yer alan mesajda, "Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri, 24 Haziran Pazar günü gerçekleştirildi. Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunda gerekli çoğunluğu sağlayarak Cumhurbaşkanı seçildi. Aziz milletimizin göstermiş olduğu iradeyle Cumhurbaşkanlığı makamına yeniden seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı içtenlikle kutlar, yeni dönemin ülkemizin gücüne güç katmasını dileriz." denildi.


Fenerbahçe'nin mesajı


Fenerbahçe Kulübü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim başarısından dolayı kutladı.


Sarı-lacivertli kulüpten Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarına ilişkin yapılan açıklamada, "24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri sonuçları neticesinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ve vatandaşlarımızı temsilen Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görev almaya hak kazanmış tüm milletvekillerimizi tebrik eder, sonuçların vatanımızın istikbali, birlik ve bütünlüğü için hayırlı olmasını dileriz." denildi.


Galatasaray'ın mesajı


Kulübün açıklamasında, "24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ilk turunda gerekli çoğunluğu sağlayarak Milletimizin iradesiyle Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı en içten dileklerimizle kutlar, gelecek çalışma döneminde üstün başarılar dileriz." ifadeleri yer aldı.


Trabzonspor'un mesajı


Bordo mavili ekibin mesajında, "Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekilliği seçimleri halkımızın yoğun bir katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Sayın Recep Tayyip Erdoğan ilk turda çoğunluğu sağlayarak Cumhurbaşkanı seçilmiştir. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dileriz. Saygılarımızla…" ifadeleri kullanıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS