hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Levent Nazifoğlu: Hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım

  Levent Nazifoğlu: Hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım
  expand
  KAYNAKAA

  Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu GSTV'ye yaptığı açıklamada "Artık hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım" dedi.

  Hakemlerin aleyhlerine karar verdiğini savunan Nazifoğlu, "Artık hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım. Bunlar hata olmaktan çıktı. Pozisyonlar çok net. Herkesin rahat görebileceği, takdir edebileceği pozisyonlar. Bundan sonra daha sert davranacağız. Ortamı germemek için hafiften dokundurarak bugünlere geldik ancak hiçbir şey değişmiyor. Bu kadar mı denk gelir? Hep bizim aleyhimize, rakiplerimizin lehine. Artık burada hatadan çok başka şeyler olduğunu da düşünüyorum. MHK'nın toplanıp hocalarıyla konuşması lazım." diye konuştu.

  Spor Toto Süper Lig'de yaşadıkları üç mağlubiyetleri nedeniyle morallerinin bozulduğunu aktaran Nazifoğlu, şunları kaydetti:

  Süper Lig'den 7 bomba transfer iddiası

  "Takımda gruplaşmanın olduğuna yönelik haberler çıktı. Bunların hepsi yalan haberler. Üç mağlubiyet sonrası samimi arkadaşlar birbiriyle dertleşmeye başlar, diğerlerine nazaran daha fazla vakit geçirirler. Gruplaşma dediğin, selam vermemekle, pas vermemekle olur. Böyle bir şey yok. Oyuncularımızın moralleri bozuldu, kabuklarına çekildiler. Bizim görevimiz onları Bursaspor maçına hazırlamaktı. Bu da teknik ekiple birlikte başarılı bir çalışmanın sonrasında oldu. Bursaspor maçını kazanarak yolumuza devam ettik."

  Levent Nazifoğlu, Süper Lig'in 13. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın derbi maçta karşı karşıya geleceğini hatırlatarak, "Rakiplerimizden biri veya ikisi puan kaybedecek. Bizim 4 haftada 12 puan almamız lazım. Ben inanıyorum. Teknik heyetimiz ve oyuncularımız da inanıyor." ifadelerini kullandı.

   
  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow