spor

Lucas Perez'in menajeri Fenerbahçe'nin teklifini açıkladı

  1. Spor
  2. Futbol

Lucas Perez'in menajeri Fenerbahçe'nin teklifini açıkladı

Fenerbahçe'nin yakından ilgilendiği Arsenal'in İspanyol golcüsü Lucas Perez'in menajeri Sarı-lacivertli ekibin teklifiyle ilgili açıklama yaptı.Fenerbahçe'nin yakından ilgilendiği Arsenal'in İspanyol golcüsü Lucas Perez'in menajeri Sarı-lacivertli ekibin teklifiyle ilgili açıklama yaptı.

Kamp kadrosuna alınmayan Lucas Perez'in satılması ya da kiralanması bekleniyordu. Oyunca kendisine bir yıl önce teklif yapan Sevilla ya da ayarında bir takıma gitmek isterken beklediği teklifleri alamamıştı.


Oyuncunun menajeri Rodrigo Fernandez Lovelle, Fenerbahçe'nin ilgisi üzerine bir açıklama yaptı. Sarı-lacivertli ekibin Perez'le ilgilendiğini ve 2 aydır bu konuda görüşmeler yürütüldüğünü doğrulayan Lovelle, transferin gerçekleşmesinin mümkün görünmediğini söyledi.

Perez'in menajeri, 'Fenerbahçe uğraşıyor ancak bu transferin gerçekleşmesi zor görünüyor, Arsenal oyuncunun ayrılmasına izin vermiyor. Ancak Türklerin tutkusu halen devam ediyor' diye konuştu.

Oyuncunun Arsenal'deki geleceğiyle ilgili de net ifadeler kullanmaktan kaçınan Lovelle, sadece 'Lucas halen Arsenal'in oyuncusu'demekle yetindi.


Arsenal'in Lucas Perez'i Deportivo'dan alırken ödediği 12 milyon euro'dan daha aşağı bir teklifi kabul etmeyeceği vurgulanırken Fenerbahçe'nin bu parayı vermeye hazır olduğu iddia edildi.

Arsenal eğer oyuncuyu elden çıkarmaya karar verirse Fenerbahçe'nin transferdeki en avantajlı takım olduğu belirtiliyor.
{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS