Mehmet Sepil: TFF'nin verdiği karara herkes uyacak

Mehmet Sepil: TFF'nin verdiği karara herkes uyacak

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil bugün gerçekleşen Kulüpler Birliği toplantısı sonrası özel açıklamalarda bulundu.

İşte Kulüpler Birliği Başkanı Sepil'in açıklamaları;


Korsan yayınlar sadece sadece Digitürk'ün sorunu değil, tüm spor kulüplerin sorunu ve biz de gerekli makamlar ile iletişime geçerek, bu durumu çözmeye çalışacağız. Abone sayısı kadar, korsan yayın olduğu bize bildirildi.


Tüm kulüp başkanlarının toplantıda yer alması önemliydi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz rahatsızlığı nedeniyle katılamadı.


Süper Lig kulüpleri olarak futbolda neleri daha iyiye götürebileceğimizi tartıştık. Türkiye Futbol Federasyonu'nun verdiği harcama limiti kararına tüm kulüpler uyacak.  Beni hiçbir kulüp başkanı aramadı, 30'dan 40'a çıksın diye.
 
Ocak ayı içinde önemli bir spor çalıştayı yapılacak. 3 veya 4 gün sürecek. Sporda mevcut etkin grupların katıldığı, tüm spor dallarıyla ilgili çalıştay yapılacak.


VAR KAYITLARI


Bu konuyu görüşmedik. VAR konusu her hafta maçlardan sonra çıkıyor. O kadar çok konu var ki... Bazı başkanlar ayrıldı toplantıdan. Bir sonraki toplantıda konuşuruz.


ZORLU'DAKİ TOPLANTI

Buna cevap veremem. Göztepe Başkanı olarak söylersem bir mahsuru yok. Gizli yapılan bir şey olsa Zorlu'da yapmazlar yani. İyi niyetli bakalım, her şeyin altında sorun aramayalım. Ali Koç zaten gereken açıklamayı yaptı. Zorunlu olarak Zorlu'da buluşmuşlar. Kendi adıma bundan bir rahatsızlık duymadım

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS