Melissa Satta "İtalya'dan kaçtın" iddialarına yanıt verdi

Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Boateng'in eşi Melissa Satta, kendisini "İtalya'dan kaçtın" diye eleştirenlere yanıt verdi.Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından en çok etkilenen ülkelerden biri de İtalya oldu.

Binlerce insanın yaşamını yitirdiği ülkede, hayat adeta durma noktasına geldi.

Beşiktaş'ın yıldızı Boateng'in eşi Melissa Satta da İtalya'nın önde gelen şehirlerinden biri olan Milano'da yaşantısını sürdürüyordu. Satta, İtalya'da yaşadıklarını ve karantina sürecine dair çarpıcı açıklamalar yaptı.
Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Boateng'in eşi Melissa Satta, kendisini "İtalya'dan kaçtın" diye eleştirenlere yanıt verdi.
İtalya'dan kaçmadığını belirten Satta, "Bavulumu topladım ve 1 haftalığına kalmak üzere oğlumu da yanıma alarak eşimin yanına, İstanbul'a geldim." dedi.
İtalya'ya geri döneceğini söyleyen Satta, "7 gün sonra İtalya'ya geri dönme planım vardı ancak maalesef durumlar ağırlaştı ve tüm uçaklar iptal edildi. Bana, 'İtalya'dan toplanıp Türkiye'ye kaçmak kolay' gibi mesajlar geliyor. Ben İtalya'dan kaçmadım. Benim tüm hayatım Milano'da, burada kalmak kolay değil. " ifadelerini kullandı.

Satta, "Durumu oğluma izah ettim. En azından küçük olsa da neler olabildiğini anlıyor." açıklamasında bulundu.

Kevin-Prince Boateng-Melissa Satta çifti 2016 yılında evlendi. Çiftin Maddox Prince Boateng adında bir çocukları bulunuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS