Morali bozulan Grosskreutz dönüşünü erteledi

Morali bozulan Grosskreutz dönüşünü erteledi

1 haftadır antrenmanlara çıkmayan yeni transfer Kevin Grosskreutz, geçtiğimiz perşembe görüştüğü hocası Hamzaoğlu'ndan, “Moralim bozuk, kafam karışık” diye izin aldı.

FIFA'dan iyi haber gelirse hemen dönerim” diyen Grosskreutz, bu gerçekleşmediği için pazartesi gelecek.


Galatasaray’ın FIFA engeline takıldığı için oynatamadığı Kevin Grosskreutz, 1 haftadır ülkesinde ve sarı kırmızılı takım ile antrenmanlara çıkmıyor. 


Transferi eksik evrak-imza nedeniyle FIFA’ya takılan Alman futbolcu, 10 Eylül Perşembe günü ülkesinin yolunu tuttu. 


Şampiyonlar Ligi'nde toplu sonuçlar ve puan durumları


- FIFA tarafından ocak ayına kadar oynaması yasaklanan ve Galatasaray’ın bu yöndeki itirazının reddedildiği Kevin Grosskreutz, geçtiğimiz hafta perşembe günü teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile görüşmek istedi. 


- Yaşadığı durumun moralini bozduğunu Hamzaoğlu’na ileten Kevin Grosskreutz hocasına “Kafam karışık. Çok üzgünüm. Sahada olamayacağım gerçeği beni fazlasıyla üzüyor. Kendimi ortada kalmış hissediyorum. Sizden izin istiyorum. Verirseniz Almanya’ya gidip işlerimi de halledip dinleneceğim” dedi. 


Alman takımları mülteciler için tek yürek, St. Pauli ise ezelden mülteci


UÇAK BİLETİ ZOR BULUNDU


Futbolcusunun içinde bulunduğu psikolojiyi gören Hamza Hamzaoğlu da 10 gün izin verdi. 


- Kevin Grosskreutz hemen ilk uçak ile Almanya’ya gitmek istedi. Aynı gün için uçak bileti arandı ve ancak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bulundu. 


- Yola çıkarken, ‘FIFA’dan iyi bir haber gelirse hemen dönerim’ diyen Grosskreutz olumlu bir gelişme yaşanmadığı için 21 Eylül 2015 Pazartesi günü İstanbul’a dönecek. (Hürriyet)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS