Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz sözleri

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, takımın Antalya kampında değerlendirmelerde bulundu.İlk olarak Burak Yılmaz'dan bahseden Şenol Güneş, "Burak'ın ciddi bir boyutta sakatlığı yok. Çalışmalarını sürdürüyor. Caner ve Burak'ın takıma katılması için hafta başını bekledik. Burak, futbolu çok seviyor. Ait olduğu yere saygı duyarak işini yapıyor. Burak, bu yeteneğiyle dünya çapında olacak bir oyuncu." dedi.
Şenol Güneş'in Burak Yılmaz ve kadro dışı kalan futbolcular hakkındaki sözleri şöyle;
Türkiye'nin en iyi 2 forvetinden biri
Burak Yılmaz ile Trabzonspor'da çalıştım, futbolu çok seven biri. Burak gittiği her yerde başarılı oldu. Burak, bu yeteneğiyle dünya çapında olacak bir oyuncu. Arkadaşı için ülkesi için her şeyini veren bir karakter. Türkiye'nin en iyi 2 forveti Burak ve Cenk'tir. Aksini iddia eden varsa onu dinlemek isterim
Burak Yılmaz, Beşiktaşlı olduğunu Trabzonspor'da da söyledi, medyaya da söyledi. Beşiktaş böyle bir yer, ben de Trabzonsporluyum. Böyle bir oyuncunun yıpratılmasını, onun da yıpranmasını doğru bulmuyorum. Trabzon'dan ayrıldığında bize kızdılar. Şartlar onu gönderdi ve kulübe para kazandırdı.
Messi'yi de istiyorum
Burak'ı ben daha önce de istemiştim. İsterim ama bir garantisi yok. Mesela ben Messi'yi de istiyorum ama alamıyorum. Günün birinde belki gelebilir. Yarın başkana söyleyeyim görüşmelere başlasın.
Araya girsem alırdım
Bunu da ilk kez açıklıyorum. Burak Yılmaz'ı uzun zamandır aramadım. Trabzonspor'a gittiğinde o dönemki başkan arayıp 'Sakın sen araya girme' demişti. Ben araya girseydim, Burak'ı alırdım.
Tolgay Arslan
Tolgay Arslan, Türkiye'nin en iyi oyuncularından. Ancak oynamadığı zaman mutsuz oluyor ve etrafını geriyor. Bu yeni bir şey değil. 'Gideceğim, gideceğim' diyordu, ben de 'Git' dedim ama kaldı. Sonra onu oynattım. Oynamadı yine üzüldü ve ben de ayrılmasını düşündüm.
Gökhan Töre
Gökhan Töre'nin oynaması gerekiyor. Az süre vermiş olabiliriz ama maçlar kritik. Babel, Lens, Quaresma var, oynatamadık. Vagner çok yetenekli ama bizde tutmadı. Oynamadığı zaman sorun yaratmadı ama beklediğimizi veremedi. Güven ve Mustafa'nın yedeği Vagner olmaz.
Tolga Zengin
Tolga Zengin konusunda yönetimin kararını kabul ederken üzüldüm. Böyle bir karar alındı. Değişir mi değişmez mi bilemiyorum."
Mirin
10 / 13
Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz sözleri
Isimat-Mirin'i daha önceden de takip ediyorduk. O dönem pahalıydı ve vermek istemiyorlardı. Şu anda ise ucuza geldi. Takımında sürekli oynasa belki de alamayacaktık. Oynamaması bir dezavantaj ama özellikleriyle açığı kapatacaktır.
Larin ve Fatih'i isteyen var
11 / 13
Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz sözleri
Fatih ve Larin'i kiralık isteyen kulüpler var ama nasıl istedikleri önemli. Gidip oynamayacaksa bizde kalsın daha iyi.
Serdar Aziz belki olur
12 / 13
Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz sözleri
Serdar Aziz bildiğim bir futbolcu. Sabırlı olmak lazım. Sakatlığı da var diyorlar. Transferi yönetim yapıyor. Biz fikir veriyoruz ama kararı yönetim veriyor. Belki olur bilemem.
13 / 13
Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz sözleri
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS