Sofiane Feghouli için 10 milyon euro!

Sofiane Feghouli için 10 milyon euro!

Teknik direktör Fatih Terim’in, “Ancak değerini bulursa satılsın” raporu verdiği Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli'de tok satıcıyı oynayan Galatasaray yönetiminin, rakamı aşağı çekmeye hiç niyeti yok.

Teknik direktör Fatih Terim’in, “Ancak değerini bulursa satılsın” raporu verdiği Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli'de tok satıcıyı oynayan Galatasaray yönetiminin, rakamı aşağı çekmeye hiç niyeti yok.

Sabah'ın haberine göre; Galatasaray ile Al Nassr'ın Sofiane Feghouli için yaptığı pazarlıkların detayları ortaya çıktı... Suudi basınına yansıyan haberlerde sarı-kırmızılı kulübün Cezayirli yıldızın bonservisine 10 milyon Euro'luk bedel biçtiği, Suudi Arabistan kulübünün ise bu rakamı yüksek bulduğu kaybedildi. Uzun bir süredir tecrübeli oyuncuyu takip eden Al Nassr yetkililerinin düşünmek için süre istediği ve rakamı biraz düşürerek transferi bitirmeyi hedeflediği belirtildi. Ancak Galatasaray cephesinin indirime hiç niyeti yok.

RAPOR VERDİ

İkinci yarıda çıkışa geçen Feghouli için teknik direktör Fatih Terim yönetime verdiği raporda ancak çok iyi bir teklif gelmesi halinde satılabileceğini bildirmişti. Bu nedenle sarıkırmızılı kurmayların, satış için 10 milyon Euro'nun altına kesinlikle inmeyeceği gelen haberler arasında.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS