Son dakika... Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması!

Son dakika... Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması!

Son dakika... Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda gündeme dair açıklamalar yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında Beşiktaş'a konuk olacak Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, futbol takımıyla ilgili önemli açıklamalara imza attı.

Futbol takımı olarak çok garip bir iki haftadan geçtiklerini söyleyen Koç, "Korona ile alakası olmayan, temasla da alakası olmayan ama sezonu kapatan futbolcuların sebebi var. Olaylar silsilesinden geçiyoruz. Dünde Arda Güler sezonu kapattı. Fazla antrenmandan stres sorunu oldu. Mutluyduk dedik, Serdar sarı kart gördü, Kim Min-jae geliyor. O da Kore'de doktora gitmek zorunda kaldı. 1 hafta içinde Pelkas, Szalai, Crespo ve Osayi'de de sıkıntı var. Bizim çocuklar o kadar hocalarına, birbirlerine inanmışlar ki. Sahada takım olduklarını, mücadele ettiklerini ve kazanmak için çıktıklarını görüyorsunuz. Oradaki o inancı görünce bunun etkisi tribünlere de yansıyor, eski günlere döndü tribünler. İnşallah bu sinerjiyi devam ettirebiliriz.' açıklamalarında bulundu.

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a Sörloth çalımı!

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a Sörloth çalımı!

'HOCAMIZ KONUSUNA GİRMEYECEĞİM'

Teknik direktör sorularına ise; '3 haftamız kaldı, en azından Şampiyonlar Ligi yolunda ikinci bitirerek sezonu daha umutla açmayı hedefliyoruz. Bütün bunların gerçekleşmesinde en büyük teşekkürü, en büyük pay sahibi olan İsmail Kartal'a ediyorum. Hocamız konusuna girmeyeceğim, yeri ve zamanı değil. Yabancı gelsin diyenler iki maç sonra tersini söylerler, yönetim kuruluyla en sağlıklı kararı alacağız. Pazar günü kalbimiz, inancımız ve dualarımız takımımızla beraber" dedi.