hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika... Mert Hakan'dan Milli Takım isyanı

  Son dakika... Mert Hakandan Milli Takım isyanı
  expand

  Fenerbahçe'de A Milli Takım aday kadrosuna çağrılmayan Mert Hakan Yandaş bu karara tepki gösterdi. Tecrübeli oyuncu, "Futbolu, futboldan gelmiş insanların yönetmesini istiyoruz. Ama onlar da geçmişte giydikleri formaları bir türlü çıkaramıyorlar" ifadelerini kullandığı kaydedildi" sözleriyle Hamit Altıntop'a göndermede bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fenerbahçe 'de Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci'nin, A Milli Takım aday kadrosunda yer almaması hem yönetimin hem teknik heyetin tepkisini çekti. Son ayların en formda isimleri olmasına rağmen aday kadroda olmamaları iki oyuncunun da moralini bozdu.

  Mert Hakan Yandaş'ın, tepkisini "Bireysel olarak son aylarda ligin en formda oyuncularından biriyim. Türk oyuncular arasında asist kralıyım (9). Yine de tercih edilmiyorum. Benim yerime zirve yarışında aylardır olmayan takımların oyuncuları tercih ediliyor" diye gösterdiği öğrenildi.

  "GİYDİKLERİ FORMAYI ÇIKARSINLAR!"

  Yıldız futbolcunun "Aday kadroya gidebilmem için daha ne yapmam lazım bilemiyorum... A Milli Takım'a seçilmem için Fenerbahçe'den ayrılmam mı gerekiyor?

  Seçilmeme kararına 'Fenerbahçeli olmam' dışında başka bir sebep bulamıyorum, varsa bunu bana biri açıklasın.

  Futbolu, futboldan gelmiş insanların yönetmesini istiyoruz. Ama onlar da geçmişte giydikleri formaları bir türlü çıkaramıyorlar" ifadelerini kullandığı kaydedildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  (Sabah)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow