hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika... Rivaldo: Mourinho Brezilya'ya gelebilir

  Son dakika... Rivaldo: Mourinho Brezilyaya gelebilir
  expand

  Barcelona Efsanesi Rivaldo, Jose Mourinho'nun Tottenham'dan sonraki durağının Brezilya olabileceğine dair duyum aldığını söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Eski Barcelona yıldızı Rivaldo, yakın arkadaşı olduğunu belirttiği Jose Mourinho'nun Brezilya'da bir takım çalıştırmaya yakın olduğunu söyledi.Rivaldo verdiği röportajda Mourinho ile ilgili bir soru sorulması üzerine verdiği cevapta "Jose harika bir arkadaştır. Onun artık bir şeyler kanıtlayacak bir durumu kalmadı. Mükemmel bir teknik direktör." yanıtını verdi. Portekizli menajerin yeni işi ile ilgili ise bir duyum aldığını belirten Rivaldo, "Yeniden bir takımla anlaşacaktır. Duyduğuma göre Brezilya'dan bir kulüple anlaşabilme ihtimali var. Yıllarca Avrupa'da çalıştıktan sonra Brezilya deneyimi onun için ilginç olabilir" sözlerini kullandı.

  Jose Mourinho 17 ay kaldığı Tottenham teknik direktörlüğünde 1.64 puan ortalaması yakalayarak kariyerinin en düşük ortalamasını tutturmuştu. Mourinho'nun ayrıca sözleşmesinin sonuna gelmeden gönderildiği için yaklaşık 40 milyon euro tazminat alacağı konuşuluyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow