Stefan Kuntz görüşmelerinde son dakika!

Stefan Kuntz görüşmelerinde son dakika!

Stefan Kuntz görüşmelerinde son dakika!

Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü adına Almanya U21 Takımı'nın hocası Stefan Kuntz ile görüşmelerini sürdürürken Alman teknik adamın ailesinin kararını beklediği belirtildi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş ile yolların ayrılması sonrası A Milli Takım'ın teknik direktörlüğü adına Stefan Kuntz ile görüşmelerini sürdürüyor. Almanya U21 Takımı'nın teknik direktörlüğünü yapan Kuntz ile henüz anlaşmanın tam anlamıyla sağlanamadığı iddia ediliyor. 

Alman basınından Bild'in haberine göre Stefan Kuntz, ailesinin vereceği kararı bekliyor. Özellikle eşi Sabine'in görüşlerinin önem taşıdığı belirtilirken Kuntz'un teklifi ailesiyle görüştüğü aktarılıyor. Kuntz'un aile içindeki ortak kararı beklediği ifade edilmekte. 

Almanya ile henüz görüşmedi

Stefan Kuntz, A Milli Takım için Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşmeler yürütürken Almanya Ümit Milli Takımı'ndaki görevi de devam etmekte. Bild'in haberine göre Kuntz, 2023 yılına kadar devam eden sözleşmesinin feshi adına Almanya Futbol Federasyonu ile henüz bir görüşme gerçekleştirmedi. 

(Fanatik)