Quaresma'ya teklif yağıyor

Quaresma'ya teklif yağıyor

Quaresma'ya teklif yağıyor

Portekiz formasıyla EURO 2016'da patlama yapan Beşiktaş'ın yıldızı Ricardo Quaresma’ya Katar ve Çin kulüplerinden teklif yağıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Beşiktaş'ın ikinci döneminde yaptığı büyük çıkışla takımının Süper Lig'deki şampiyonluğuna büyük katkı sağlayan Ricardo Quaresma, yükselişini Portekiz’de sürdürmesinin ardından başta ülkesinden olmak üzere birçok takımı peşine taktı.

Dzsudzsak'a Süper Lig'den talip çıktı

EURO 2016'da adeta fırtına gibi esen 32 yaşındaki futbolcunun, Hırvatistan maçında ülkesine çeyrek finali getiren golü atmasının ardından, eski kulüpleri Porto ve Sporting Lizbon’dan yeni teklifler aldığı öğrenildi. Daha önce bu kulüplerden gelen teklifleri, "Beşiktaş’ta mutluyum" diyerek geri çeviren Q7'ye ayrıca Katar ve Çin kulüplerinin de ilgisinin sürdüğü bildirildi.

Yönetimin bırakmaya niyeti yok

Fanatik'te yer alan habere göre, Quaresma'nın başarılı form grafiğinden memnun olan Beşiktaş yönetimin ise, yıldız futbolcuyu yeni sezonda da takımda görmek istediği öğrenildi.

9 maçta 4 gol, 3 asist

Milli formayla çıktığı 5 hazırlık maçında 3 gol ve 2 asistlik performans sergileyen Quaresma, EURO 2016'da ise 4 mücadelede rakip fileleri 1 kez havalandırmış 1 de gol pası vermişti.

(Quaresma'nın EURO 2016'da Hırvatistan'a attığı gol)