Trabzonspor Thiago'dan vazgeçmiyor!

Trabzonspor Thiago'dan vazgeçmiyor!

Trabzonspor Thiago'dan vazgeçmiyor!

Trabzonspor, transferde gözünü karartırken Premier Lig devinin dünyaca ünlü yıldızı Thiago'dan vazgeçmiyor. Yıldız orta sahayı kadrosuna katmak için sınırlarını zorlayacak olan Fırtına, oyuncuyu ikna etmek için her yolu deneyecek. İspanyol yıldız için imza parası da önerilecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Transferin başında gelen Orsic ve Fernandez sakatlandı, sonrasında ne yapılan hamleler ne de sonuçlar taraftarı memnun etti. Yönetim, son günlerde atağa kalkıp, birçok yıldızı takıma kazandırdı. 

Pepe, Mendy ve Onuachu transferleri camiayı havaya sokarken daha önce de gündeme gelen dünyaca ünlü yıldız için yoklama yapılacak. Premier Lig devinin formasını giyen İspanyol süperstar için son bir fırsat kollanacak. Öte yandan, Trabzonspor'un şampiyonluğuna büyük bir katkı sunan Visca'nın takımdan ayrılacağı aktarılıyor. 

VİSCA'YA YOL GÖRÜNDÜ

Nenad Bjelica'nın da artık eskisi kadar 'olmazsa olmaz'ı olmayan Visca için sürpriz bir talep geldi. Visca'yı Türkiye'ye getiren Rams Başakşehir şimdi de yıldız oyuncuyu, İstanbul'a döndürmeyi amaçlıyor. Emre Belözoğlu ile gol atamadan 3'te 0 yapan Turuncu-Lacivertli ekip takımın başına Çağdaş Atan'ı getirmişti. Atan'ın da bu gol sorununu Başakşehir'de 110 gol, 118 asist yapan Visca ile çözmek istediği öğrenildi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

MERAKLA BEKLENİYOR

İstanbul temsilcisi, transferin son 2 gününde Visca için ciddi bir operasyon yapacak. 33 yaşındaki futbolcu için Trabzonspor yönetimi ve teknik heyetinin ise vereceği karar merakla bekleniyor.

BAŞAKŞEHİR'DE 21, TRABZONSPOR'DA 39!

Başakşehir'deki 11 yıllık kariyerinde sadece 21 maç kaçıran Boşnak kanat, Trabzonspor'da ise sakatlıklardan başını kaldıramadı. Visca, Karadeniz devinde 1.5 yıldaki macerasında ise tam 39 maçı sakatlıklar nedeniyle kaçırdı. Bu durum da performansında düşüş yaşattı.

FIRTINA YENİDEN ATAĞA KALKTI

Yeniden ligde şampiyonluk potasına girmek için atağa geçen Fırtına, istediği gibi giremedi. Yeni transferler Orsic ve Fernandez sakatlanırken, diğer yandan da oynanan oyun ve yönetimin yaptığı hamleler taraftarı hiçbir şekilde memnun etmiyordu. Ancak transferin son günlerinde Fırtına, adeta şaha kalktı. Nicolas Pepe transferi Bordo-Mavili camiayı havaya sokarken, sonrasında gelen Batista Mendy ve Paul Onuachu isimleri ise Karadeniz devini yeniden iddialı bir konuma getirdi.

TRABZONSPOR'DAN THIAGO İÇİN SON BİR HAMLE

Trabzonspor’da kara bulutlar dağılırken, birkaç gün önce listeye giren Thiago için son bir hamle yapılacak. Transferin bitimine 1 gün kala Liverpool’un formasını giyen İspanyol süperstar ikna edilmeye çalışılacak. Her ne kadar gerçekleşmesi zor gözükse de yönetim bu isme fırsat transferi olarak bakıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İMZA PARASI VERECEKLER

1 senelik kontratı kalan 32 yaşındaki futbolcuya daha önce söylendiği gibi imza parası da önerilecek. Bordo-Mavililer, bedelsiz bir şekilde bu transferi gerçekleştirmeyi deneyecek.

(Fanatik)

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber