Ünal Karaman da istifa etti

Ünal Karaman da istifa etti

Ünal Karaman da istifa etti

Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in ardından yardımcı antrenör Ünal Karaman ve tüm teknik ekip de istifa etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in ardından yardımcı antrenör Ünal Karaman ve tüm teknik ekip de istifa ederken, bordo mavili takımın bugün saat 11.30'da yapılması gereken antrenmanı iptal edildi.

Ünal Karaman ile birlikte diğer yardımcı antrenörler Özcan Bizati, Şeref 
Çiçek, Mehmet Kulaksızoğlu ve Turgut Kural'ın görevi bıraktığı, bu nedenle antrenmanın iptal edildiği belirtildi.

Bunun ardından gazeteciler tesislerden ayrılırken, futbolcular sahaya çıktı. Futbolcular saha ortasında otururken takım kaptanı Tolga Zengin, futbolculara hitaben bir konuşma yaptı.

-Taraftarlardan takıma ve Güneş'e destek-

Futbolcular toplantı yaptığı sırada basın mensupları dışarı çıkarılırken bir grup taraftar, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gelerek istifa eden teknik direktör Şenol Güneş'e ve futbolculara destek verdi.

Taraftarlar, teknik direktör Güneş için, "Şenol hoca sen bizim Güneşimizsin', şeklinde tezahürat ederken takıma da moral verdiler. Takım Kaptanı Tolga Zengin'in taraftarlarla konuşarak takımı hep beraber bulunduğu yerden kaldıracaklarını söylediği bildirildi.

-Kafkas, tesislerde-

Trabzon'a dün gelerek yönetim kurulu ile görüşme yapan teknik direktör Tolunay Kafkas, bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne geldi.

Kafkas'ın kulüp asbaşkanı Nevzat Şakar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir kez daha görüşmesi ve resmiyet kazanması bekleniyor. Bordo-mavili takımın, Kafkas ile anlaşması halinde akşam bir çalışma yapacağı öğrenildi.