Ve Ryan Babel satış listesinde

Ve Ryan Babel satış listesinde

Henry Onyekuru’nun gelişi sonrası gözden düşen Ryan Babel, iyi bir teklif gelmesi halinde satılacak. Hollandalı futbolcuyla Newcastle United ile Ajax yakından ilgileniyor. Yönetim, Babel’den gelecek tüm parayı transfere harcamayı düşünüyor.

Büyük umutlarla geldiği Galatasaray’da sezonun ilk yarısında hayal kırıklığı yaratan Ryan Babel, ayrılığın eşiğinde. Önceki gün Instagram hesabından ‘Galatasaray’ yazısını kaldıran Hollandalı futbolcu, Onyekuru’nun gelişiyle iyice gözden düştü. Takımda kalsa bile ikinci yarıda ilk 11’de düşünülmeyen Babel için ‘satış’ kararı verildi. Teknik heyet ile görüşen yönetim, iyi bir teklif gelmesi halinde Hollandalı futbolcuyu gönderecek. Bu doğrultuda teklif bekleniyor. 
 
Avrupa’da ciddi piyasası olan 32 yaşındaki futbolcunun ilk talipleri ise Newcastle United ile Ajax. Bir gün ülkesine dönmeye sıcak baktığını daha önceki röportajlarında belirten Babel için özellikle Ajax’ın çok ısrarcı olduğu belirtildi. Newcastle United’ın da aracılar vasıtasıyla nabız yokladığı belirtildi. Yönetim, Babel’i satarsa yeni transferler için kaynak yaratacak.


(Fanatik)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS