hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nevşin Mengü ve Cem Yılmazlı Runatolia heyecanı CNN TÜRK'te

  Nevşin Mengü ve Cem Yılmazlı Runatolia heyecanı CNN TÜRKte
  expand

  Nevşin Mengü ve Cem Yılmaz Runatolia'da, Runatolia 6 Mart’ta canlı yayınla CNN TÜRK’te

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CNN TÜRK’ün tek medya sponsoru olduğu, Türkiye’nin en büyük life style maratonu Runatolia 11. yılında 11 bin kişiyle koşmayı hedefliyor. 4 Mart’ta başlayacak olan Runatolia, yan etkinlikleriyle beraber 3 günlük spor festivaline dönüşüyor. 4 Mart Cuma günü tüm sporcuların katılımıyla Terracity AVM’de gerçekleştirilecek makarna partisi ile başlayacak.

  Spor festivali,

  -       5 Mart’ta Muratpaşa Belediyesi yanındaki kent meydanında çocuklar için minik adımlar koşusu,

  -       kadınlara özel yüksek topuk koşusu,

  -       kısa mesafe koşmak isteyenler için 4Km Terracity Run ile devam edecek

  -       ve Pazar günü de Runatolia maratonu (10Km, 21Km ve 42Km) ardından yarış sonrası partisi ile son bulacak. 

  CNN TÜRK Runatolia’da

  Ironman'de yüzme, bisiklet ve koşu etaplarını tek başına başarıyla tamamlayan CNN TÜRK Ana Haber Spikeri Nevşin Mengü, Ironman’de dereceye giren CNN TÜRK Takımı’nda koşan DTVH Spor Direktörü Cem Yılmaz, CNN TÜRK Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Ayşe Yonca Baltaoğlu ve CNN TÜRK Program Yapımcısı Serap Doğan da Runatolia’ya katılacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye’nin Spor Festivali Runatolia'nın ilk gününde renkli anlar

   Yayıncı kuruluş CNN TÜRK

  Spora büyük destek veren CNN TÜRK’te Runatolia etkinliğinin tek resmi medya partneri ve yayıncı kuruluşu oldu. Runatolia’nın tüm heyecanı 5 ve 6 Mart tarihlerinde 2 gün boyunca CNN TÜRK ekranlarında olacak.

  Sportif Ruhların Buluşma Noktası

  Sağlıklı yaşamı ve koşmayı hayat tarzı olarak benimsemiş binlerce sporseverin 10 yıldır katıldığı Runatolia bu yıl da yine buluşma noktası olacak. Organizasyona bireysel katılımların yanı sıra, sivil toplum örgütleri ve Türkiye’nin lider markaları takım halinde katılım gösteriyor. Runatolia’da bu yıl 8.000 kişinin, Terracity Run altında gerçekleştirilecek halk koşusun da 3.000 kişinin yer alması bekleniyor. Runatolia maratonu 10Km, 21Km ve 42Km olmak üzere 3 farklı mesafede, TerracityRun’da 4Km mesafede gerçekleştirilecektir.

  Türkiye’nin Spor Festivali Runatolia CNN TURK’te…

  Hafta sonu Tatil Kaçamağı

  Bir maratondan daha fazlasını sunan Runatolia, özellikle Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyanın 40 farklı ülkesinden katılım gösteren sporseverler için kış mevsiminde tatil kaçamağı alternatifi de sunuyor. Katılımcılar sadece koşmak için tek gün gelmek yerine öncesi ya da sonrasında birkaç gün daha kalarak spor, eğlence ve tatili birleştiriyor. Bölge otelleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde sporculara özel hazırlanan paketler ile aileleriyle beraber gelenler hem koşmanın hem de tatilin keyfini çıkarıyor. Yaklaşık 8.000 kişinin katılımı sayesinde bölgedeki oteller de “kış mevsimi kuraklığından” kurtuluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Doğukan Manço ile Minik Adımlar

  Barış Manço’nun 7’den 77’ye konseptini son dönemde uygulamaya başlayan ve özellikle çocuklara yönelik birçok etkinliğe katılan Doğukan Manço da bu yıl Runatolia’nın özel davetlisi olarak katılım gösterecek. Doğukan Manço, minik adımlarda yarışacak 4-6 yaş arasındaki çocuklarla beraber 200 metre koşacak. Yarış sonrasında da Barış Manço’nun en sevilen şarkılarını çalacak ve çocuklara imza dağıtacak.

  Bu Topuklar Çok Yüksek

  Türkiye’de gerçekleştirilen en eğlenceli ve değişik yarışmalardan biri olan Yüksek Topuk koşusu bu yılda yine kadınların buluşması noktası olacak. 7 cm yüksekliğindeki topuklu ayakkabı ile sadece 100 kadının katılımıyla yapılacak. 20’şerli 5 grup halinde yarışılacak en iyi dereceyi elde eden kadın ödüllü yarışmayı kazanacak. Yüksek Topuk koşusu, 5 Mart Cumartesi günü Muratpaşa Belediyesi yanındaki kent meydanında yapılacak ve startını da Doğukan Manço verecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İster Koş, İster Yürü; Terracity RUN

  Daha önce Halk koşusu adı altında gerçekleştirilen etkinlik bu yıldan itibaren TerracityRUN olarak 5 Mart Cumartesi günü yapılacak. Sağlıklı yaşamı benimsemiş her yaştan Antalyalı’nın koşarak ya da yürüyerek katılabileceği TerracityRUN, Fener mahallesindeki 4 km’lik bir parkurda gerçekleştirilecek. Koşu sonrasında Muratpaşa Belediyesi’nin yanındaki kent meydanında sürpriz gösteriler ve mini konser eşliğinde parti yapılacak.

  Kayıtlar Terracity AVM’de

  “TerracityRun”, “Minik adımlar” ve “Ödüllü Yüksek Topuk Yarışması”na katılmak isteyenler kayıtlarını 29 Ocak’ta Terracity AVM’deki Runatolia standından yapabilecekler.

  Kayıt Hakkında

  http://www.runatoliaonline.com/ sitesinden 28 Şubat Pazar gününe kadar online kayıt yapabilirsiniz. (28.02.2016’den sonra koşu listeleri hazırlanıp çiplere yükleme yapılacağı için bu tarihten sonra internetten veya başka bir yöntemle başvuru kabul edilemeyecektir.)

  Sosyal Medya Hesapları

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  https://twitter.com/Runatolia

  https://www.facebook.com/Runatolia  

  www.instagram.com/runatolia

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow